Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  Thanos Κυρ Μαρ 08, 2009 3:01 pm

πρότελευταία εβδομάδα παραστάσεων για τον Φίλτατο Γιάννη...
λοιπόν....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ ΜΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΡΧΑΣ, φοβερές ερμηνείες απο τον Χαρούλη, πολύ καλό και απρόβλεπτο κυρίως πρόγραμμα...(απο Μάλαμα,Θανάση,Περίδη σε κρητικά,μαρκόπουλο μέχρι και Τρύπες-το ''εδώ'' το έπαιξαν ΙΔΙΟ!!!- και stevie ray vaughn-ΘΕΟΣ).πολύς κόσμος στο μαγαζί ,σχετικά κακό τραπέζι! το κοινό μάλλον ήταν ενα συνοθύλευμα μεταξύ κρητικών και Θανασικούς θαυμαστές (πού σαι Θανάση...μασ έλειψες ρε κιαρατα...). Απο τον Δίσκο που θα κυκλοφορησει με τραγούδια του Θανάση Παπακωνσταντίνου ακούστηκαν 2-3 νέα κομμάτια (για ορισμένους παλιούς πιθανών 1).Αξίζει τον κόπο να επισκεφτείτε τον Σταυρό του Νότου την ερχόμενη και τελευταία εβδομάδα για να θαυμάσετε αλλά και να βοηθήσετε έναν νέο καλλιτέχνη σαν τον Γιάννη Χαρούλη...Δυστυχώς είμαι ο μόνος που μπορώ να μεταφέρω την ατμόσφαιρα της βραδιάς διότι είχαμε πολλές απώλειες εκείνη την βραδιά...

Υ.σ. δεν μετράω σκόρ... Very Happy
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  bill87 Κυρ Μαρ 08, 2009 10:34 pm

Γαμώτο δυστηχώς τελευταιά βδομάδα για το Χαρούλη,δύσκολο το βλέπω αλλά ευελπίστω να τον δω.Θα ήθελα πολύ να τον θαύμαζα για ακόμη μια φορά από κοντά!!!
Ωραίο το review σου thano cheers Αλλά βλέπω η κόντρα καλά κρατεί με τη "γειτονία"
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  Thanos Δευ Μαρ 09, 2009 7:13 am

bill87 έγραψε:Ωραίο το review σου thano cheers Αλλά βλέπω η κόντρα καλά κρατεί με τη "γειτονία"

ποιά κόντρα? πλάκα μας κάνεις?
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty -

Δημοσίευση  GR Δευ Μαρ 09, 2009 8:33 am

ΜΟΝΟ ΠΡΟΣ KYR: ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ?!!! Mad
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  kyr Δευ Μαρ 09, 2009 9:14 am

Αφού να φανταστείς ούτε εμένα μου είπαν Shocked Shocked Shocked affraid affraid
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty -

Δημοσίευση  GR Δευ Μαρ 09, 2009 9:31 am

ΑΥΤΟΣ Ο ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ ΦΤΑΙΕΙ… scratch
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  Thanos Δευ Μαρ 09, 2009 10:06 am

και σιγά μην σας ξαναπώ...και που σας λέω τί γίνεται?

με αφήνετε μόνο μου με 5 γυναίκες...

δεν ήταν και ασχημα τώρα που το σκέφτομαι...

Μίλτοοοοοοοοοοοοοο....έρχομαι...................... Very Happy
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''Γιάννης Χαρούλης''

Δημοσίευση  bill87 Δευ Μαρ 09, 2009 3:35 pm

Εκεί θα με τρελάνεις........ thano
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης