Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Thespies Open

+2
GR
gelob
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Thespies Open

Δημοσίευση  gelob Τρι Ιουν 16, 2009 8:41 am

Από τάδε του μηνός μέχρι τούδε ο ΟΝΑ Θεσπιών διοργανώνει τουρνουά αντισφαίρισης. Αλλά επειδή κανείς δεν κατέχει αντισφαίριση το γύρισε στο τέννις.

Λοιπόν όσοι πιστοί δηλώσατε συμμετοχή. Την απονομή θα κάνει ο νικητής του Ρολάν Γκαρός Ρότζερ Φέντερερ. Ο Ελβετός θα παραθέσει γεύμα στον Φουσιάνη. Μετά θα πιεί καφέ στον Μουσά.

Σημειώστε ότι θα συμμετάσχει και ο bill. Μετά το γήπεδο, τη σκηνή της συναυλίας της Παρασκευής, την καντίνα της συναυλίας και τον Μπαμπούλα, θα τον δείτε και στο court των Θεσπιών. Θα έχει και μαλλί της γριάς.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty -

Δημοσίευση  GR Τρι Ιουν 16, 2009 9:57 am

Από ότι έχω διαπιστώσει πολλά αγόρια παίζουν τένις στο χωριό!
Στον γιο μου αν και λάθος μου, το σνομπάρισα τόσο που που δεν θέλει να παίξει.
Δεν ξέρω ρε γαμοτο αλλά αυτό το άθλημα το έχω συνδυάσει με άσπρο μπλουζάκι λακοστ και καυτή μίνι φούστα!
(Κοιτά να δεις που ο καθένας συγκρατεί αυτά που θέλει η αυτά που πρέπει!) Γέρος και παράξενος?. Η γέρος και πονηρός? Cool
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  bill87 Τρι Ιουν 16, 2009 10:22 am

Λοιπόν κύριοι ύστερα από την μακροχρόνια ενασχόλησή μου με το τέννις(μόλις 2 φορές lol! )αποφάσισα να πάρω μέρος στο Thespies Open...Για να δω μήπως και εκεί μπορω να ξεδιπλώσω το πλούσιο ταλέντο που μου χάρησε ο Θεός!!!Αναμένω επίσεις μπας και πραγματοποιηθεί κανένα τουρνουά water-tavli,εκεί θα γίνει πάταγος εεεε τί λες morfomeno???? scratch
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  morfomeno? Τρι Ιουν 16, 2009 11:34 am

Ήδη έχω πάρει και ειδικό εξοπλισμό , σαγιονάρα δίχαλο και σομπρέρο, γιατί αυτό το άθλημα διεξάγεται κάτω από αντίξοες συνθήκες afro afro afro . όσον αφορά για τον gelob περομιμένω να τον δω με άσπρο lacoste, άσπρο παντελόνι, σφυρίχτρα , γυαλιά ηλίου κλπ. Ένα νέο ταλέντο διαιτησίας της αντισφαίρισης γεννιέται.!!!!! Laughing Laughing Καλά ο gr έχει ήδη φτιάξει καφέ και ειδική καρέκλα για να παρακολουθεί τα ματς κάτω από τα πεύκα. Ο ιδανικός αθλητής . farao farao Ρε bill είσαστε έτοιμη για το φεστιβάλ του καλοκαιριού. ?????? Twisted Evil
morfomeno?
morfomeno?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιουν 16, 2009 2:12 pm

morfomeno? έγραψε:Ήδη έχω πάρει και ειδικό εξοπλισμό , σαγιονάρα δίχαλο και σομπρέρο, γιατί αυτό το άθλημα διεξάγεται κάτω από αντίξοες συνθήκες afro afro afro . όσον αφορά για τον gelob περομιμένω να τον δω με άσπρο lacoste, άσπρο παντελόνι, σφυρίχτρα , γυαλιά ηλίου κλπ. Ένα νέο ταλέντο διαιτησίας της αντισφαίρισης γεννιέται.!!!!! Laughing Laughing Καλά ο gr έχει ήδη φτιάξει καφέ και ειδική καρέκλα για να παρακολουθεί τα ματς κάτω από τα πεύκα. Ο ιδανικός αθλητής . farao farao Ρε bill είσαστε έτοιμη για το φεστιβάλ του καλοκαιριού. ?????? Twisted Evil

OXI...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  vasiliou Τρι Ιουν 16, 2009 2:16 pm

Ζεύτηκα ήδη με την καρεκλά του σκηνοθέτη Razz
Αναμένω συντεταγμένες για το πιο δεντρό έχει καλύτερη σκιά στο τένις ,και για το ποιος θέλει να χάσει στο τάβλι Wink




YΓ: 20 μέρες με εξεταστική και σεις να λέτε τέτοια, πως θα περάσουν,πως θα την παλέψουμε;;;affraid
Μήπως να κλειδώσω τα σημερινά θέματα για να μην με ξεσηκώνεται lol!
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιουν 16, 2009 2:21 pm

vasiliou έγραψε:
Μήπως να κλειδώσω τα σημερινά θέματα για να μην με ξεσηκώνεται lol!


mpa???? kaneis kai esy tetoia...??? Twisted Evil Twisted Evil tongue Laughing Laughing
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  bill87 Τρι Ιουν 16, 2009 6:56 pm

morfomeno? έγραψε:Ήδη έχω πάρει και ειδικό εξοπλισμό , σαγιονάρα δίχαλο και σομπρέρο, γιατί αυτό το άθλημα διεξάγεται κάτω από αντίξοες συνθήκες afro afro afro . όσον αφορά για τον gelob περομιμένω να τον δω με άσπρο lacoste, άσπρο παντελόνι, σφυρίχτρα , γυαλιά ηλίου κλπ. Ένα νέο ταλέντο διαιτησίας της αντισφαίρισης γεννιέται.!!!!! Laughing Laughing Καλά ο gr έχει ήδη φτιάξει καφέ και ειδική καρέκλα για να παρακολουθεί τα ματς κάτω από τα πεύκα. Ο ιδανικός αθλητής . farao farao Ρε bill είσαστε έτοιμη για το φεστιβάλ του καλοκαιριού. ?????? Twisted Evil

Κοίτα είμαστε σχεδόν έτοιμοι....Αλλά δεν έχουμε ασχοληθεί και πολύ με αυτό το event γιατί ετοιμαζόμαστε για τις περιοδίες του καλοκαιριού στο εξωτερικό,οπότε καταλαβαίνεις έχουμε αλλού το μυαλό μας...
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  GR Τετ Ιουν 17, 2009 7:11 am

Εγώ τώρα γιατί έχω κατουρηθεί από τα γέλια?
Bill η λέξη τρακ ξέρεις τι σημαίνει?
Ποτέ στην ζωή σου ένιωσες, έζησες το μεγαλύτερο?
Πόσες πένες νομίζεις ότι χρειάζεσαι πριν παίξεις το πρώτο ακόρντο?
Φαντάσου 500 άτομα για δυο ώρες να παρακολουθούν την παραμικρή σου κίνηση και εσύ να προσπαθείς να τους αποδείξεις ότι είσαι τέλειος.
Καλά δεν συνεχίζω γιατί μπορεί να το βάλεις από τώρα στα πόδια και ποιος ακούει την γκρίνια του Thano.
(ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ…!)
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 17, 2009 7:33 am

GR έγραψε:Καλά δεν συνεχίζω γιατί μπορεί να το βάλεις από τώρα στα πόδια και ποιος ακούει την γκρίνια του Thano.
(ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ…!)


χμ...καλό μου ακούγεται...για συνέχισε την πλάκα στον πλάκα...μπορεί να μας βγεί σε καλό τελικά!!! Razz Razz
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  GR Τετ Ιουν 17, 2009 8:23 am

Από πληροφορία που είχα μάλλον θα γίνει απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την κρατική τηλεόραση NET!
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  bill87 Τετ Ιουν 17, 2009 8:51 am

Κοίτα ρε GR ασφαλώς και υπάρχει άγχος αλλά ντάξει θα πιούμε καμιά μπυρα νωρίτερα και θα είμαστε κομπλέ!!Σοβαρά το λες για τη ΝΕΤ???
Υ.Γ:Επειδή τον ξέρω καλά τον admin επρόκειτο να μας τη πει οπότε ανόιγω καινουριο θεματάκι με τη συναυλία..
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  vasiliou Τετ Ιουν 17, 2009 9:50 am

Πφφφ σταματήστε να με λετε admin ρε αυτός ήταν αλλος ...

Τώρα οσο για αυτά που λέτε ξέρεις τις απόψεις μου, ενα βήμα πριν το delete για το συγκεκριμένο θέμα!

Αν απ την αλλη παίζατε ας πούμε κάπου αλλου πχ στην Μαμουρα βεβαίως και να βοήθαγα σε προώθηση εως και blog να σας έστηνα...

Αλλα τώρα για αυτή την παπαρια που σας εκμεταλλεύονται για να γεμίσουν 2 μέρες και να πάρουν μεγαλύτερη επιχορήγηση κάποιοι να μπιπ μπιπ )@#!#(^*)(&%*&%#*^%*&

Και λίγα λέω.ωωωω.....
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 17, 2009 9:53 am

άστο ρε Γιάννη...τί ψάχνεις να βρείς τώρα...

ούτε η πρώτη φορά είναι ούτε η τελευταία...έχουμε φάει τα μούτρα μας πολλάκις...τουλάχιστον κάτι γίνεται!!!

ας το αφήσουμε εδώ το θέμα γιατί δεν πρόκειται να τελειώσουμε ποτέ...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 24, 2009 1:29 pm

επειδή ξεφύγαμε απο το θέμα μάλλον πρέπει να επανέλθουμε λίγο...

ξέρει κάποιος να μας πεί τις κληρώσεις του θεσπιές οπεν??

μετά την χθεσινή 5ωρη προπόνηση με εξέχουσες προσωπικότητες του φόρουμ τούτου, πέρα απο την απαραίτητη εμπειρία απόκτησα και ενα τρομερό πόνο στην μέση...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  gelob Τετ Ιουν 24, 2009 2:02 pm

Ξέρει κανείς με ποιον παίζω εγώ; Μου είπαν με τον bill σήμερα στις 7μιση. Ρε λες να περάσω άνευ αγώνος;
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  bill87 Τετ Ιουν 24, 2009 7:33 pm

gelob έγραψε:Ξέρει κανείς με ποιον παίζω εγώ; Μου είπαν με τον bill σήμερα στις 7μιση. Ρε λες να περάσω άνευ αγώνος;

Τί έγινε το πήραμε το matchaki στα χαρτιά???
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  gelob Πεμ Ιουν 25, 2009 1:22 pm

Όχι τελικά δεν πήγα και το πήρες στα χαρτιά.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thespies Open Empty Απ: Thespies Open

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιουν 30, 2009 6:36 am

έγινε κανα ματσάκι? εψές έμαθα οτι ο πολυχώρος Θεσπιών (λύκειο - γυμνάσιο) πέρα απο τα γήπεδα βολλευ - μπάσκετ - τέννις , ωδείο , χώρος συνάντησης κτλ , απέκτησε και ένα άλλο είδος εκδήλωσης εν ονόματοι επιτραπέζια αντισφαίριση ή αλλιώς πινγκ - πόνγκ για τους Ελληνες...κάποιοι απο εδω μέσα συμμετείχαν ενεργά...άντε να τους δούμε καισ τους μεσογειακούς με τον κρεάνκα!!! Smile
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης