Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

19/6/2009!!!!!!!

+2
Thanos
Inaki
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Inaki Σαβ Ιουν 20, 2009 12:41 am

Τι καλά που γέμισε με μελωδίες και υπέροχα τραγούδια ο αέρας του χωριού μας!!!!!!επιτέλους!!!
Μπράβο σε όλα τα παιδάκια ( και οχι μόνο χιχιχιχι) για την πολύ όμορφη εμφάνισή τους!!!!Συνεχίστε να προσπαθείτε και να εκφράζεται τα όνειρά σας με τρόπο δημιουργικό....

Υ.Γ.*** Τι ωραία που ήταν τα φυσαλιδακιαααααα (και πολύ καλή επιλογή κομματιών!)αλλά και η γειτονιά εεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!αστερακιαααααα!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Inaki στις Σαβ Ιουν 20, 2009 1:54 pm, 2 φορές συνολικά
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Ιουν 20, 2009 1:40 pm

Inaki έγραψε:
Μπράβο σε όλα τα παιδάκια

thanks!!! bounce bounce
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Inaki Σαβ Ιουν 20, 2009 1:50 pm

εσύ εμπεριέχεσαι στην παρένθεση χιχιχιιχιχιχι!!!!!αλλά και στη φράση με την γειτονιά, μιας και έχεις και συ μια ρίζα απο τον πάνω "μαχαλά"...(οπως λένε)
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Thanos Κυρ Ιουν 21, 2009 7:47 pm

Inaki έγραψε:εσύ εμπεριέχεσαι στην παρένθεση χιχιχιιχιχιχι!!!!!αλλά και στη φράση με την γειτονιά, μιας και έχεις και συ μια ρίζα απο τον πάνω "μαχαλά"...(οπως λένε)

nai mwre to katalavame!!! einai anagkh na to peis kai esy...???
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Inaki Κυρ Ιουν 21, 2009 11:40 pm

ναι μωρε?????????????????????????????????????????καλα σου.......................
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Thanos Δευ Ιουν 22, 2009 10:10 am

Απο πλευράς μου να δώσω πολλά συγχαρητηρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στην συναυλία.Να ξέρετε οτι είναι κατόρθωμα που διοργανώσαμε μια καθαρά ροκ βραδια με 3(!!!) διαφορετικά γκρούπ τα οποία έχουν κύρια βάση το χωριό μας. Τέτοια διοργάνωση θα ζήλευαν ακόμα και μεγάλες πόλεις (εννοώ απο άποψης συμμετοχής κόσμου, παραγωγής συναυλίας κτλ.). Συν του οτι υπάρχουν άλλοι τόσοι που θα μπορούσαν να συμμετάσχουν ενεργά στο μουσικό κομμάτι. Μακάρι να υπάρξει στο μέλλον η δυνατότητα να ξαναδιοργανωθεί κάτι παρόμοιο...Το μόνο που έχω να δηλώσω οτι πραγματικά πέρασα πολύ καλά!λίαν συντόμως θα υπάρξουν και ηχητικά αλλά και οπτικά ντοκουμέντα απο εκείνη την βραδιά...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  bill87 Δευ Ιουν 22, 2009 11:01 am

Και εγώ με τη σειρά μου θα ήθελα δώσω συγχαρητήρια σε όσους βοήθησαν για να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο στο χώριο μας ύστερα από τόσο καιρό.
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Θάνο και στο Θοδωρή που μας ανέχτηκαν και μας έδωσαν την ευκαιρία να πάρουμε μέρος σε κάτι πρωτόγνωρο που το φανταζόμασταν από πιτσιρικάδες!!!
Πραγματικά περάσαμε πολύ γαμάτα εκείνη τη βραδιά,το ευχαριστηθήκαμε όλοι μας πιστεύω...
Ελπίζω να μη σταθούμε εκεί, θέλω να πιστεύω ότι θα υπάρξουν κι άλλες τέτοιες βραδιές.... Very Happy
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  GR Δευ Ιουν 22, 2009 1:18 pm

ΜΠΡΑΒΟ! ΜΠΡΑΒΟ! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Η αλήθεια είναι ότι στη αρχή ζήλεψα πολύ. Αλλά ήταν τόσο μεγάλη η χαρά μου που ξαναζούσα μια παλιά ιστορία. Αυτό μου έφτανε. Ήταν το ίδιο σαν να συμμετείχα και εγώ εκεί πάνω.
Ειλικρινά το μεγαλύτερο συναίσθημα που είχα την ώρα της συναυλίας ήταν μεγάλη ευτυχία και χαρά!!!
Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά έκανα σαν μικρό παιδί!
Τρία κγρουπάκια από τα μέρη μας? Απίστευτο μου φαινόταν.
Λοιπόν αυτό δεν πρέπει να το αφήσουμε να εξατμιστεί όπως παλιά. Πρέπει να γίνει θεσμός.
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη Δομβραινεου που μας παραχώρησε την αίθουσα του σχολείου για τις πρόβες. Και θέλω να πιστεύω ότι αυτό που έγινε δεν πέρασε απαρατήρητο από τον Δήμο Θεσπιών. Ας γυρίσει επιτέλους κάποιος Δήμαρχος και να δει τις ανάγκες της νεολαίας του Δήμου. Ένα πετραδάκι τους ρίξαμε και αυτοί έφτιαξαν ΚΑΣΤΡΟ!
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  gelob Δευ Ιουν 22, 2009 4:21 pm

Ευτυχώς που δε κατέληξε ερημόκαστρο.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιουν 23, 2009 6:56 am

gelob έγραψε:Ευτυχώς που δε κατέληξε ερημόκαστρο.

Mην το λές...εκεί πάει το πράγμα...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

19/6/2009!!!!!!! Empty Απ: 19/6/2009!!!!!!!

Δημοσίευση  vasiliou Τρι Ιουν 23, 2009 8:25 pm

An den ginei kati Amesa sigoura tha erimosoun ta panta giati apla oi neoi den exoun dieksodous kai meta tha toys ftene ta narkotika(ston kosmo)!

An den ginei odeio fetos prin to 2010 den tha ginei pote...
Erxete kai o Kapodistrias 2 pou me to pou ginei ksexaste ta erga sthn perioxh!

Episeis kati prepei na ginei me ekeina ta palia pc pou eixan dorisei ston dimo.. prepei na brethei xoros kai na stegastoyn nai nai auta ta paliatsourika pc gia surf kai word mia xara einai ...den to exw ksexasei to thema!
Arketes lamoges mas exoun afisei pisw apo ton ilio!
Prepei o topos mas na bgei apo thn aviso eksw sto fws!!!

vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης