Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών.. Empty σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

Δημοσίευση  Inaki Κυρ Αυγ 09, 2009 1:17 am

...και έτσι για να προλάβω τα νέα της αποψινής βραδιάς....μπράβο στα μικρά παιδιά -"φυσαλιδακια" που έπαιξαν απόψε..αλλά και στα μεγάλα παιδιά τους "κομήτες" παρέδωσαν στα αυτιά μας όμορφα μουσικά ακούσματα !!!
Ωραία πέρασα και σήμερα!Έτσι.. οτι περνάει από το χέρι του καθενός και μπορεί να βοηθήσει στο να ξεφύγει το χωριό μας από την μονοτονία της καθημερινότητας καλό είναι να γίνεται!Μπράβο σας!
Αλλά η αλήθεια είναι πως θα μπορούσε να είχε λίγο κόσμο παραπάνω....ήταν πολύ ωραίο το προγραμματάκι..είχε ποικιλία για όλες της ηλικίες!!Ναι θα μπορούσαμε να 'μαστε και περισσότεροιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!και ειδικά το β' μέρος θα πρεπε να χε περισσότερη συμμετοχή από λιγάκι πιο μεγάλους ανθρώπους.. τι άλλο να σας παίξουν καλέ?? τους "χαρταετούς" του Μίκη Θεοδωράκη τους έπαιξαν ,της "Αμύνης τα παιδιά" έπαιξαν, μέχρι και το.."φυλαχτό να την φυλάει και ας μην με αγαπάει" έπαιξαν-Νέο κύμα!!!τι άλλο θετε???

Άντε και εις άλλα με υγεία!
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών.. Empty Απ: σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

Δημοσίευση  Thanos Δευ Αυγ 10, 2009 6:38 am

του χρόνου πάλι...την επόμενη φορά που θα γίνει κάτι τέτοιο καλό θα ήταν να επιλεχθεί ένας άλλος χώρος. Καλός χώρος για τις φυσαλίδες, λάθος χώρος για τους κομήτες! η προσπάθεια που έκαναν όλοι στα περι μουσικής ήταν αξιόλογη. Οσο για τον κόσμο θα συμφωνήσω με την ινακι, αλλά απο την άλλη δεν το περιμέναμε ρε παιδιά...??? αρνητικός παράγοντας ήταν και το κρύο όπου κάποια στιγμή έκανε έντονη την παρουσία (αέρας κωπαιδικός που λέμε...)

Εγινε!!! χαρήκαμε...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών.. Empty Απ: σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

Δημοσίευση  GR Δευ Αυγ 10, 2009 8:12 am

Σωστή η παρατήρηση σου Thanos.
Νομίζω ότι το συζητήσαμε και προσωπικά.
Ο χώρος ήταν ακατάλληλος και το ξέραμε. Αλλά όταν δεν υπάρχει καμιά θέληση και προσπάθεια από εθελοντές η υπαλλήλους του Δήμου, πως περιμένεις κάτι καλύτερο? Σίγουρα ένας χώρος πιο ζεστός με τραπεζάκια και καρέκλες θα ήταν καλύτερος. Θα ήμασταν και εμείς πιο κοντά στον κόσμο και θα πουλούσαμε και καμιά μπίρα παραπάνω για ενίσχυση της ομάδας!!! Όλοι στο χωριό πρέπει να το δούμε και λίγο προσωπικά και να παραδειγματιστούμε από άλλους δήμους που τους επισκεπτόμαστε σε εκδηλώσει και τους ζηλεύουμε. Ας σταματήσουμε επιτέλους αυτό το σνομπάρισμα για τους συχωριανούς μας για τον τόπο μας.
(Μεγάλη εξαίρεση o Γιάννη Δοβρεναιου που βοήθησε έως και το κουβάλημα των ηχητικών μέχρι και το τέλος της βραδιάς.) Λίγο ντροπή!! Μάλλον κάτι γύρω μας κάτι δεν λειτουργεί σωστά… Τι άραγε…. ( Ένας κούκος δε φέρνει την Άνοιξη).
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών.. Empty Απ: σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

Δημοσίευση  bill87 Δευ Αυγ 10, 2009 11:34 am

Εγώ σαν τρίτος του όλου σκηνικού έχω να πω ότι οι "κομήτες" μου άρεσαν πάρα πολύ.Το γνωρίζουν πιστεύω και οι ίδιοι ότι έπαιξαν και τραγόυδησαν πάρα πολύ καλά.
Για τον thano τί να πούμε;Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσει καριέρα στο ρεμπέτικο και να αφήσει αυτά που ξέρει.
Και οι "φυσαλίδες" ήταν καλές όχι όμως όπως την προηγούμενη φορά.
Ακόμη πιστεύω ότι η βραδιά είχε λάθη.Καταρχήν δεν έπρεπε να έπαιζαν τόσα πολλά τραγούδια οι "φυσαλίδες" ή καλύτερα να μην έπαιζαν καθόλου γιατί η βραδιά ήταν αφιερωμένη στα λαικό-ρεμπέτικο πρόγραμμα,έτσι ήρθε ο(μεγάλος) κόσμος νωρίς αλλά στη συνέχεια "έσπασε" λόγω του ότι ξεκίνησε το λαικό πρόγραμμα αργά αλλά είχε και αρκετό κρύο.Επίσεις όπως είπατε και παραπάνω ο χώρος αδικούσε τους "κομήτες" αν ήταν κάπου πιο ζεστά θα γινόταν σίγουρα μεγάλος τζερτζελές.Αλλά και κάτι ακόμη,εγώ προσωπικά δεν άκουγα τόσο καλά έφταιγε ο ήχος ή η ένταση ήταν πολύ χαμηλά;;;
Τέλος πάντων ίσως να είμαι λιγάκι αυστηρός σε αυτά που είπα αλλά για μένα αυτή ειναι η πραγματικότητα.
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που έλιωσαν κυριολεκτικά στην πρόβα..Ελπίζω να σας ξαναδούμε μεθαύριο στα εγκαίνια του νέου γηπέδου lol!
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών.. Empty Απ: σύνδεση με Γυμνάσιο Θεσπιών..

Δημοσίευση  Thanos Δευ Αυγ 10, 2009 12:16 pm

bill87 έγραψε:" αν ήταν κάπου πιο ζεστά θα γινόταν σίγουρα μεγάλος τζερτζελές.


Ελπίζω να σας ξαναδούμε μεθαύριο στα εγκαίνια του νέου γηπέδου lol!

cheers cheers cheers

έγραψες...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης