Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Θα είστε στον Μαχαιριτσα 7/9/08????

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_lcap83%ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_rcap 83% 
[ 5 ]
ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_lcap17%ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_lcap0%ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 6
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  kyr Δευ Σεπ 01, 2008 6:12 pm

bill θα παμε ρε??? θα εισαι εδω??? affraid affraid affraid
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty Απ: ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  vasiliou Δευ Σεπ 01, 2008 8:41 pm

Η συναυλία των Ν.Μαυρουδή και Λ.Μαχαιρίτσα για τη επόμενη Κυριακή στις 8:30 καιρού επιτρέποντος στο θέατρο Μοσχοποδίου.

Θυμίζουμε ότι η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό και είναι εκδήλωση ενταγμένη στα φετινά ΠΙΝΔΑΡΕΙΑ της Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης Βοιωτίας στο πλαίσιο των εκδηλώσεων ΒΟΙΩΤΙΚΑ ΠΑΥΣΑΝΙΑ.

Αυτο ήταν το επίσημο ανακοινωθέν!

Πλακα να πας να δεις πως ειναι να ξέρεις κιθάρα!
Κρίμα που δεν θα είμαι εγω... Λόγο αποστάσεις και λόγο εξεταστικής και ήθελα να δω αυτο το πάντρεμα τις κλασικής κιθάρας του Μαυρουδι με την βραχνή φωνη του Λαυρεντη!!!pale

Αλλα..Έχουν φαγωθεί τα τελευταία χρονια με τα πολιτιστικά και της εκδηλώσεις ποια της κάνουν Σεπτέμβριο...
Ελεος παλιά άρχιζαν όλα Σεπτέμβρη σπορά κτλ οι αρχαίοι την πρώτη Σεπτέμβρη το ειχαν σαν πρωτοχρονιά... και νέο ξεκίνημα για δουλειά,εργασία κτλ οχι για χάρες και πανηγύρια!

Suspect Θέλουμε τις εκδηλώσεις το καλοκαίρι..... cheers
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty Απ: ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  Admin Δευ Σεπ 01, 2008 8:48 pm

Έβαλα και εγώ το χεράκι μου για να έχουμε μια ψηφοφορία... Για να δούμε....
Εμείς παντός θα τους τιμήσουμε δέοντος!
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty Απ: ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  kyr Δευ Σεπ 01, 2008 9:17 pm

Kαι εγω μεσα θα ειμαι στανταρ What a Face What a Face What a Face Αντε ρε πλακα εσενα θα περιμενουμε μας εχει φαει η αγωνια απαντα ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty Απ: ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  kyr Δευ Σεπ 01, 2008 9:25 pm

Γιαννακη μαναρι μου διαβασε να περασεις και κανα μαθημα study study study study Καλα να παθεις οποιος δεν θελει να ζυμωσει 10 μερες κοσκινιζει bounce bounce bounce και ειδικα το Σεπτεμβρη Very Happy Very Happy Very Happy
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008 Empty Απ: ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙ ΣΤΙΣ 7-9-2008

Δημοσίευση  bill87 Δευ Σεπ 01, 2008 11:15 pm

Έλα ρε kyr!!!!Πσσσσσσσσ τζάμι!!!! cheers cheers cheers Ασφαλώς και θα είμαι δε το συζητώ Very Happy Very Happy Very Happy
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης