Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  kyr Πεμ Σεπ 18, 2008 3:05 am

Αξιοτιμε κυριε admin θα μπορουσατε να δημιουργησετε ενα χωρο στον οποιο θα συζηταμε για θεματα υγειας?? ευχαριστω πολυ Very Happy Very Happy Very Happy
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Σεπ 18, 2008 12:23 pm

kyr έγραψε:Αξιοτιμε κυριε admin θα μπορουσατε να δημιουργησετε ενα χωρο στον οποιο θα συζηταμε για θεματα υγειας?? ευχαριστω πολυ Very Happy Very Happy Very Happy

norgesic για δυο μέρες με προσθήκη μαγνησίου με κανονική διατροφή....θα γίνεις καλά!....σοβαρά!!!!

σωστός ο κυρ....

+1
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  bill87 Πεμ Σεπ 18, 2008 8:59 pm

Ρε παππούδες....αν δε πάρετε norgesic δεν μπορείτε ε???? Shocked Shocked Shocked
Αντε ρε παλιόγεροι με τα χάπια σας........
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  kyr Παρ Σεπ 19, 2008 12:12 am

bill87 έγραψε:Ρε παππούδες....αν δε πάρετε norgesic δεν μπορείτε ε???? Shocked Shocked Shocked
Αντε ρε παλιόγεροι με τα χάπια σας........
Θα σε δω και εσενα οταν φτασεις στην ηλικια μας Wink Wink Wink να δουμε θα το κλωτσας καθολου το τοπι η θα εχεις κανει μπακα tongue tongue tongue και θα εισαι στην εξεδρα μαζι με τους Λουκαδες (Νιτσι Πολυνικη) και θα αναπολεις τις παλιες καλες εποχες Sad Sad Sad
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  Admin Παρ Σεπ 19, 2008 10:24 am

Η επιθυμία σας εκπληρώθηκε κύριοι!
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  Thanos Παρ Σεπ 19, 2008 12:25 pm

kyr έγραψε:
bill87 έγραψε:Ρε παππούδες....αν δε πάρετε norgesic δεν μπορείτε ε???? Shocked Shocked Shocked
Αντε ρε παλιόγεροι με τα χάπια σας........
Θα σε δω και εσενα οταν φτασεις στην ηλικια μας Wink Wink Wink να δουμε θα το κλωτσας καθολου το τοπι η θα εχεις κανει μπακα tongue tongue tongue και θα εισαι στην εξεδρα μαζι με τους Λουκαδες (Νιτσι Πολυνικη) και θα αναπολεις τις παλιες καλες εποχες Sad Sad Sad

Ποιός είναι ο νεανίας που μιλάει για μπάλα ρε κυρ?

έχει πάιξει φέτος μπάλα?....όχι για να ξέρω...δεν τον έχω δεί ακόμα μέσα στο γήπεδο...!!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic Empty Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟ topic

Δημοσίευση  Admin Παρ Σεπ 19, 2008 3:47 pm

Thanos έγραψε:
kyr έγραψε:
bill87 έγραψε:Ρε παππούδες....αν δε πάρετε norgesic δεν μπορείτε ε???? Shocked Shocked Shocked
Αντε ρε παλιόγεροι με τα χάπια σας........
Θα σε δω και εσενα οταν φτασεις στην ηλικια μας Wink Wink Wink να δουμε θα το κλωτσας καθολου το τοπι η θα εχεις κανει μπακα tongue tongue tongue και θα εισαι στην εξεδρα μαζι με τους Λουκαδες (Νιτσι Πολυνικη) και θα αναπολεις τις παλιες καλες εποχες Sad Sad Sad

Ποιός είναι ο νεανίας που μιλάει για μπάλα ρε κυρ?

έχει πάιξει φέτος μπάλα?....όχι για να ξέρω...δεν τον έχω δεί ακόμα μέσα στο γήπεδο...!!!


Μαστοριά πλέων εδώ συζητάμε για την υγειά!
Αν είναι στείλτε μου PM να σας ανοίξω μια ενότητα Διαξιφισμοί-Πισώπλατα μαχαιρώματα-Κονταροχτυπήματα, ή spam.. κάτι τέτοιο!

Το παρόν θέμα κλαδώνεται!
Αν υπάρχουν αντιρρήσεις PM η ανοιχτέ ενα θέμα εδώ
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης