Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

+3
skroutz
Thanos
kyr
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  kyr Δευ Σεπ 22, 2008 11:46 pm

Αγαπητοί συμπολίτες το καινούριο δημαρχείο το οποίο είναι υπο εξέλιξη Very Happy Very Happy Very Happy τώρα με τον ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 2 τι θα το κάνουν??? Ακούω προτάσεις......
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Τρι Σεπ 23, 2008 10:44 am

Μα νομίζω οτι ήδη είναι κάτι....Ξενώνας απόρων και μη αλλοδαπών,χώρος αφισοκόλλησης,κρατάει σκιά για τα αυτοκινήτα των ποδοσφαιριστών εν ώρα προπόνησης...
ααα....μην ειρωνευεσαι ρε κυρ....είναι πολύ χ΄ρησιμο έργο....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  skroutz Τρι Σεπ 23, 2008 12:18 pm

ΔΕΧΟΜΕΘΑ ΜΠΑΖΑ...
skroutz
skroutz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  gate7 Τρι Σεπ 23, 2008 5:00 pm

γηροκομείο αλβανών!!γιατι σε λίγα χρόνια δεν νομίζω να μένουνε και πολλόι έλληνες στο χωριό μας!! scratch

gate7


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  bill87 Τετ Σεπ 24, 2008 12:41 am

Φίλε σσσ πολύ αιθεροβάμων σε βρίσκω...Οπα κατέβα λίγο...
Εδώ δεν είναι ικανοί να φτιάξουν ένα γήπεδο,είναι δυνατόν να κάνουν κάτι από αυτά που λες???
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Τετ Σεπ 24, 2008 4:05 pm

εγώ ένα έχω να πώ....

προσέξτε κύριοι μήπως με τον καιρό αυτό το εκτρωμα γίνει η αιτία να χαθεί και το γήπεδο...είχε ακουστεί και αυτό!!! πώς θα σας φαινόταν το γήπεδο να γίνει χώρος πάρκινγκ για την Βουλή των Θεσπιών???για φανταστείτε να χαθεί και ο τελευταίος χώρος άθλησης του χωριού μας για συμφέροντα τέτοιου τύπου...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  skroutz Πεμ Σεπ 25, 2008 2:55 pm

Φίλε σσσ!...

Πρέπει κάποιος να βάλει υποψηφιότητα για να πει δημόσια τις απόψεις του;

Από ότι βλέπω ξέρεις πολλά για τα θέματα του δήμου; Μιλάς με σιγουριά.
Ξέρεις τίποτα για το άλλο γήπεδο αυτό που δε θα έχει φώτα;

Υ.Γ.: Αλλά Thanos βάλε υποψηφιότητα γιατί έχεις όραμα. Βέβαια όλο και κάτι θα σε φάει μετά. Όπως τους περισσότερους...
skroutz
skroutz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Σεπ 25, 2008 5:09 pm

με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω οτι βάζω υποψηφιότητα στίς επόμενες εκλογές!!!
ο λόγος είναι προφανής!!! είμαι μεγάλος μαζοχιστής και γουστάρω να ασχολούμαι συνεχώς με τα κοινα(όπου ως γνωστόν δεν βρίσκεις άκρη...) και μου αρέσει να ακούω καθημερινά χιλιάδες βρισιές απο κάτι τυχάρπαστα φορουμάκια Να!! καλη ώρα σαν το δικό μας....Θα σας πώ και άλλο ένα αργότερα....με δυο πόντιους που πήγαν......


ΡΕ ΔΕ ΜΕ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ!!!ΝΑ ΒΑΛΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙς ΜΟΥ.....ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ??? ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ???
ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ σσσ,ΚΑΙ SKROYTZ...ΠΟΙΟΊ ΕΊΣΤΕ???γιατί λέτε δημόσια τις απόψεις σας αλλά συχγρόνως κρύβεστε Very Happy tongue tongue

ρε τι γίνεται στον κόσμο..άντε γιατί πολύ αργήσαμε να βγούμε off topic... alien
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  kyr Πεμ Σεπ 25, 2008 7:14 pm

Αδέρφια μην μαλώνεται και μην βαριαγκωμήται τάδε έφη ΤΣΑΟΥΣΗΣ tongue tongue Έγω θα έλεγα οτι το κτίριο μπορεί κάλλιστα να στεγάσει την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ των Βαγιών μιας και εκεί που βρίσκεται τώρα μου θυμίζει περισσότερο σε γκαρσονιέρα παρά σε αυτό που ειναί What a Face What a Face
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Σεπ 25, 2008 7:24 pm

kyr έγραψε:Αδέρφια μην μαλώνεται και μην βαριαγκωμήται τάδε έφη ΤΣΑΟΥΣΗΣ tongue tongue Έγω θα έλεγα οτι το κτίριο μπορεί κάλλιστα να στεγάσει την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ των Βαγιών μιας και εκεί που βρίσκεται τώρα μου θυμίζει περισσότερο σε γκαρσονιέρα παρά σε αυτό που ειναί What a Face What a Face

νάτος βρε ο υποψήφιος....!!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  vasiliou Πεμ Σεπ 25, 2008 10:07 pm

σσσ! έγραψε:
Μπορει να στεγασει αιθουσα για τους ηλικιωμενους (καπη), εαν φυσικα ιδρυθει πρωτα.
Μπορει να στεγασει ωδειο.
Μπορει να στεγασει ενα πολυδυναμο ιατρειο.
Ακομα, μια δημοτικη βιβλιοθηκη με χωρο για αναγνωση και ιντερνετ.
Ισως ακομα μπορει να διεκδικησει ο δημος να στεγασει εκει ενα δημοσιο ΙΕΚ.
Και φυσικα πολλα απ' αυτα και ταυτοχρονα.

Ακριβώς τα ίδια μου ήρθαν και έμενα στο μυαλό...
Ιδικά ενα ωδείο η μια καλή βιβλιοθήκη θα ήταν υπέροχα!

Αλλα και ενα δημόσιο ΙΕΚ με ειδικότητες που δεν υπάρχουν στην περιοχή θα προσελκύε κόσμο νομίζω στον τόπο μας!
Μιας και ξέρω άτομα που πάνε Αθηνά,Χαλκίδα ,Λειβαδια, και άλλου για να βρουν την ειδικότητα που θέλουν!
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Παρ Σεπ 26, 2008 9:29 pm

μιάς και λές για βιβλιοθήκη....
ακούστε μια ιστορία....
γνωστό πρόσωπο των Θεσπιών, ακαδημαικός εαν σας βοηθά ....προσφέρθηκε κάποια στιγμή να δωρίσει ενα τμήμα της τεράστιας βιβλιοθήκης που έχει στον Δήμο Θεσπιών....αυτό έγινε μέσω κάποιου τρίτου προσώπου (πάλι μιλάμε για γνωστό πρόσωπο...σε άλλο τομέα....ιατρική εαν σας βοηθά...)...το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό...ε βέβαια τι να τα κάναμε 3000 βιβλία....βάρος???? cyclops
τα σχόλια δικά σας...........
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  skroutz Παρ Σεπ 26, 2008 11:50 pm

Ξαναματαφίλε σσσ!

Καταρχήν δεν ήταν εξυπνάδα. Απλά βλέποντας σιγουριά (που από ότι λες πηγάζει από τον Καποδίστρια 3- ο πρώτος πέθανε, ο 2ος έγινε) και από την πρόκληση του Thanos σε δημόσια έκθεση ώστε να μπορεί να λέει την άποψη του (αυτός ήταν ο κύριος λόγος του post μου), έφτασα στο συμπέρασμα ότι μάλλον εμπλέκεσαι. Αυτό δεν το είπα σαν κακό. Θα ήταν τιμή σου. Όπως δεν είναι κακό να ήξερες πολλά για τον Δήμο. Ο ενημερωμένος πολίτης, ειδικά για θέματα τοπικά που είναι και πιο άμεσα, είναι ο στόχος. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να «θίγεσαι».

Για να μην κατηγορηθούμε ότι βγαίνουμε off topic (εεε Thanos;;Wink, πιστεύω ότι αυτή η μισοτελειωμένη μάζα δίπλα από το γήπεδο μπορεί να αποτελέσει χώρο για δημιουργικές δραστηριότητες που αφήνουν κάτι πίσω. Τα περισσότερα αναφέρθηκαν.
skroutz
skroutz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Σεπ 27, 2008 10:33 am

σσσ! έγραψε:Και αγαπητε thano, ειναι αλλο να εκφραζεις την γνωμη σου(και βασικα να κριτικαρεις) σε ενα φορουμ με 25 μελη κι αλλο να εκτιθεσαι σε ολοκληρη την τοπικη κοινωνια, που πρεπει να προσπαθεις να πεισεις τους πολιτες καταρχην να σε ακουσουν κι επειτα να σε ψηφισουν.
π.χ στις εθνικες εκλογες του 2007 η κυρια Σαρρη Εφη βγηκε στην κοινωνια, εξεθεσε τις αποψεις της και κερδισε την εμπιστοσυνη περιπου 3000 ψηφοφορων! Εσυ μπορεις?

σταυρώστε με....σταυρώστε με....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ Empty Απ: ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση  mants118 Τετ Νοε 19, 2008 9:43 pm

δεν το βλέπω να τελιώνει το νέο Δημαρχείο σύντομα.. Ο νέος Καποδίστριας δεν προχωράει λόγω οικονομικής κρίσης, οπότε ας βρούμε μια άλλη χρήση...

mants118


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης