Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανακοίνωση!

+2
kyr
Admin
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  Admin Τρι Σεπ 23, 2008 7:17 pm

Λοιπόν όπως με ενημέρωσε o Vasiliou πριν τρις μέρες το φόρουμ παρουσίασε κάποια δυσλειτουργία.. νομίζω την είδαν και κάποιοι άλλοι.. ότι ενώ είχαν γίνει μηνύματα ήταν κενά!

Προσπάθησα να το διορθώσω με κάποιο roll back διότι κάνει back up ο server 2 φορές την ημέρα αλλά μάταια, κάποια μηνύματα και θέματα των παιδειών χάθηκαν!
Ζήτω συγγνώμη παιδία αλλά δυστυχώς αυτά έχουν τα free forum... Crying or Very sad
Ελπίζω να κατανοήσατε τι συνέβη και να μην έχουμε αλλά παρατράγουδα….


ΥΓ: Ο Αταχτουλις γιατί τσαντίστηκε? Ας μου πει κάποιος έστω και με pm γιατί μάλλον έχω χάσει επεισόδια!

Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  kyr Τρι Σεπ 23, 2008 10:27 pm

Aπλώς νομίζαμε οτι μας έκοψες τους διαλόγους γιαυτό εξαγριώθηκε ο ΑΤΑΚΤΟς.Πιστεύω να επανελθεί λίαν συντόμος Very Happy Very Happy μετά την ανακοίνωση σου.
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  Admin Τετ Σεπ 24, 2008 11:42 am

σσσ! έγραψε:Η αληθεια ειναι admin οτι μας τσαντισες λιγο παραπανω απ' οσο μας τσαντιζεις καθημερινα με την απουσια σου.

Shocked Με θέλετε συνεχεία online?? Shocked


Τωρα όσον αναφορά να κόψω εγω διάλογους δεν υπάρχει περίπτωση, το ίδιο και ο διαχειριστής γιατί αν δω κατι τέτοιο στην κονσόλα την έβαψε!!! Twisted Evil

Η μονη περιποίηση να διαγραφεί μήνυμα η θέμα είναι μόνο αν υπάρξει διπλό, δηλαδή κάποιος να μπερδευτεί και να το κάνει 2 φόρες, τότε αυτο μόλις μπω θα το διαγράψω δίχως προειδοποίηση και ειδοποίηση!

Σε κάθε άλλη περίπτωση πχ να με κακολογήσουν κτλ δεν θα σβήσω τίποτα, εκτός απο βρισιές!
Όπου και εκεί δεν θα διαγραφεί το μήνυμα αλλα θα γίνει επεξεργασία (edit) και θα φύγουν οι κακές λεξούλες και στο τέλος θα μπει και παρατήρηση!
Τωρα αν υπάρξει κατι αλλο πχ spam κτλ θα γίνει παρατήρηση μεσώ pm με λίγα λογία πάλι δεν θα διαγράψω τίποτα!

Αν ειχα σκοπώ να διέγραφα μηνύματα και θέματα θα έσβηνα και τα account αυτών που δεν ήθελα αλλα και τα μηνύματα διαμαρτυρίας τους...

Και Τελος ξαναλέω αυτα που χάθηκαν ήταν λόγο τεχνικού προβλήματος που προέκυψε και μετα έκανα rollback!Αν έχετε όρεξη θέληση και κουράγιο μπορείτε να τα ξαναγράψετε μιας και δεν πρόλαβα ουτε να τα διαβάσω Crying or Very sad


ΥΓ:Επίσης επι της ευκαιρίας να πω πως αν κάποιος νομίζει οτι μπορεί να βοηθήσει η είναι καλύτερος και αντιπροσωπευτικότερος κτλ από μένα ας μου στείλει Pm να γίνει διαχειριστής , η ακόμα και να του δώσω το account μου και να είναι εκείνος Admin! Wink
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  Admin Πεμ Σεπ 25, 2008 1:36 pm

σσσ! έγραψε: Η φωτογραφια που εχεις βαλει εχει καμια σχεση με το αγαλμα του δημοφιλου?

Η φωτογραφία που εχω βάλει είναι απο ενα site με κούκλες που τις αγοράζεις και της βάφεις μόνος σου κτλ.. κάτι σαν μοντελισμός! Link



σσσ! έγραψε:admin τωρα που παρατηρησα την φωτογραφια σου κατι σκεφτηκα. Επιτρεπεται η' θα ξαναχεις τεχνικο προβλημα?

Πόσες φόρες θέλετε να το πω οτι μπορείτε να γράφετε οτι θέλετε εκτός απο το να βρίζετε!
Επίσης πόσες φόρες πρέπει να πω οτι ήταν τεχνικό πρόβλημα,και οχι λογοκρισία!
Νομίζετε οτι μ'αρεσει να σβήνω μηνύματα για να λεω κοίτα χαχαα τους έσβησα τα μηνύματα και κλείονται ή είμαι admin τους κάνω οτι θέλω... Sorry άλλα δεν εχω τέτοιου είδους υπαρξιακά και ψυχολογικά προβλήματα ώστε να επιβεβαιώνομαι κάνοντας τον μπαμπούλα σε ενα φόρουμ ,πίσω απο ενα PC!

Μακάρι να είχα λεφτά να έβαζα ενα παλιό pc σπίτι μου με ups, raid δίσκους για να μην χαθεί ούτε ένα post και μια sdsl η μισθωμένη γραμμή να είναι πάντα Online το Site να αγόραζα και ενα σοβαρό domain να καναμε μια τέλεια δουλειά...
Η έστω να αγόραζα έναν Hoster της προκοπής.... Embarassed

Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  skroutz Πεμ Σεπ 25, 2008 2:39 pm

Σημειωτέον, το μοντέλο που έχεις στην φωτογραφία σου υπάρχει στις Θεσπιές. Έχει παραγγελθεί από Ιαπωνία. Μάλιστα υπάρχουν δύο. Το ένα μοντέλο έτοιμο, βαμμένο και το άλλο στο κουτί του.

Το παιδί που τα έφερε είπε μάλιστα: ''Δεν είναι φοβερός ο Θεσπιέας οπλίτης;... Φαντάζεσαι να υπήρχε τέτοιο άγαλμα στα αποδυτήρια των φιλοξενούμεων στο γήπεδο του Θεσπιακού, έτσι με μαύρο χειτώνα; Μόνο άσσος θα ήταν το αποτέλεσμα...''

Το παραθέτω σαν εικόνα και όχι σαν ιδέα- πρόταση. Έτσι, κουβέντα να γίνεται.

Η ίδια εταιρία έχει σε μοντέλο απίστευτο και τον λόφο του Κολωνού όπου έπεσαν οι τελευταίοι Θεσπιείς (πρέπει να ήταν και κάποιοι από τη Σπάρτη). Το μοντέλο αναπαριστά τους τελευταίους μαχητές που πέφτουν από βέλη των Περσών.
skroutz
skroutz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Σεπ 25, 2008 5:12 pm

skroutz έγραψε:Φαντάζεσαι να υπήρχε τέτοιο άγαλμα στα αποδυτήρια των φιλοξενούμεων στο γήπεδο του Θεσπιακού.....

σε ποιό?????

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Υ.Σ. άσχετο ...άλλα νιώθω ευεξία αγαπητέ συμφορουμίτη... Wink Wink
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  ΑτάΚτΩς Πεμ Σεπ 25, 2008 7:41 pm

Επιστρέφω γιατί νοιώθω μεγάλο κενό μέσα μου. Τώρα με το τρύγο βρήκα λίγο ξύδι, το ήπια και ξεθύμωσα. ADMIN δεκτές οι εξηγήσεις σου. σσσ! θα ήθελα να ήμαστε λίγο πιο προσεκτικοί. Πάντως δεν είσαι εσύ η αιτία του θυμού μου. Thanos τα forums καθώς και τα blogs έχουν σαν αρχή την ανωνυμία των συμμετεχόντων. Τέλος όλοι μαζί ας καλωσορίσουμε το νέο μέλος της παλιοπαρέας μας τον Παραλία. Welcome Παραλία.
ΑτάΚτΩς
ΑτάΚτΩς


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  kyr Πεμ Σεπ 25, 2008 7:57 pm

Πάμε όλοι μαζί σε μια παραλία Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ατάκτως πόσους βαθμούς ήταν το ξύδι???? drunken drunken drunken Καλωσορίσατε ρεεεεε cheers cheers cheers cheers
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  vasiliou Πεμ Σεπ 25, 2008 9:47 pm

Θέλατε ιδικό θέμα με Καλωσόρισμα !!!
Το καναμε παλικάρια το σχετικό θέμα.....
Για αυτό σας παρακαλώ τους θερμούς σας χαιρετισμούς εκεί plizzzz scratch
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  ΑτάΚτΩς Σαβ Σεπ 27, 2008 8:20 am

Ήθελα να μοιάσω του Admin αλλά νομίζω ότι απέτυχα.
ΑτάΚτΩς
ΑτάΚτΩς


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανακοίνωση! Empty Απ: Ανακοίνωση!

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Σεπ 27, 2008 10:29 am

ΑτάΚτΩς έγραψε:Ήθελα να μοιάσω του Admin αλλά νομίζω ότι απέτυχα.

εγώ τα κατάφερα άραγε????

για την ηλικία αναφέρομαι βεβαίως βεβαίως...το έβαλα και στο αβαταρ μου....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης