Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

+7
Μιτσάκι!!!
vasiliou
Knikos
Inaki
Admin
gate7
σσσ!
11 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  σσσ! Τρι Οκτ 07, 2008 2:38 pm

Αντιο σας κυριοι, ελπιζω να τα λεμε αλλου, αφου πλεον εδω δεν μπορουμε.

σσσ!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  gate7 Τρι Οκτ 07, 2008 4:43 pm

οχι ρε φιλε σσσ!ποιον γαυρο θα εχω συμπαραστατη τωρα εγω??γυρνα πισω!!δεν το συζηταμε!!σε περιμενω!!!!!!!!! No No No No No No No No No No

gate7


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  Admin Τρι Οκτ 07, 2008 6:14 pm

σσσ! έγραψε:Αντιο σας κυριοι, ελπιζω να τα λεμε αλλου, αφου πλεον εδω δεν μπορουμε.

Ειναι αρκετες μερες τωρα που αναρωτιεμαι αν ο ανθρωπος ειναι ψωνισμενος η' ανοητος. Τελικα κατεληξα στο παρακατω συμπερασμα. Αdmin εισαι σκυβαλο. Ενας αμορφωτος που δεν μπορει να ορθογραψει ουτε ενα ρημα. Θυμιζω οτι εγραψες ''εξηγουμε για να μη παρεξηγουμε'', ''λογο το οτι'' και αλλες πολλες βλακειες. Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου, δεν αξιζει να συμμετεχω σε ενα φορουμ οπου ο διαχειριστης του ειναι ενα σκυβαλο με περικεφαλαια.


OK paides thnx eprepe na egrafa akoma apo to iphone mou sthn kopaida....
Kai oxi na bazw thn aftomath orthografia.....

Ti na kanoume emeis den teliosame kamia sxolh ... oyte panapestimio oyte tei!
Apla thelame na kanoume kati gia auton ton topo! Kati poy EISEIS OI ALLOI GRAMATIZOUMENOI den eixate aksiothei na kanete toso kairo!

Distixos apotixame logo orthografias! OK den peirazei kala htan ews edw!

Diavaste osoi to prolavenete giati to forum se 3 meres den tha uparxei poia edw...kai auto htan h teleftea mou KOUVENTA!
an kapoioi eixan prosopiko problhma as mou to elegan, alla etc einai oi thrasidiloi... den eixan ta @@ na stiloun ena PM , na to syzitoysame .. na legane mastora ekei exeis lathos ktl! tes pa mpravo sss to eklises to forum!


ps:Perase tosos kairos kai akoma se lathos ennotita grafoun merikoi!
Kai telos an h areth pou diekrine merikous htan paideia tote tha hmastan kaliteroi se polla alla akoma aytoi koitan thn orthografia!Keep going


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τρι Οκτ 07, 2008 11:11 pm, 5 φορές συνολικά
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  Inaki Τρι Οκτ 07, 2008 10:11 pm

Παρακολουθω εδω και πολυ καιρο την εξελιξη του φόρουμ...και πραγματικα δεν περίμενα να καταλήξει ετσι... νεοι ανθρωποι να χανουν την ουσια και να αναλλωνονται σε μικροτητες...οτι δεν μου αρεσε σε αυτό το χωριο παντα ήταν αυτά τα ευκολα συμπερασματα που εβγαιναν για όλους και για όλα κοιτωντας τα πραγματα μονοπλευρα και κολλωντας ταμπέλες...Η ελευθερία στην εκφραση ειναι δικαίωμα όλων , η ανταλλαγη απόψεων είναι ενα βήμα προς την ανακάληψη και την αναζήτηση της αληθειας..Κι αυτός ο χώρός ήταν μια καλή ευκαιρία για να στηθεί εδώ μια γωνία συζήτησης...έκτος από την γνωστη στο skies cafe..είναι αρχή όλοι κανουν λάθη(είτε γλωσσικά, είτε συμπεριφοράς)...Αν τα λαθη αξιοποιηθούν καταλληλα τα αποτελεσματα είναι παντα θετικά...Βεβαια αναμφισβητο δικαίωμα ειναι επισης και ο καθενας να συμμετεχει οπουδηποτε και για όσο χρονο το επιθυμει...Όμως εγω εχω μάθει πως πολιτισμος είναι ο διάλογος και η ευγενεια....Χαρακτηρισμοί που ειπωθηκαν στις παραπάνω αναρτίσεις..το μονο που κάνουν ειναι να μειώνουν το επιπεδο και να δειχνουν ρατσιστικές τάσεις...Μια τελιτσα στο χαρτη ειμαστε αλίμονο αν φαγωθούμε και μεταξύ μας...Σκεφτείτε το.......
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty * Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος * * * * ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  Knikos Τετ Οκτ 08, 2008 12:47 am

gnwmh mou> to forum na mh kleisei . panta 8a uparhoyn merikoi anwnimoi tipotades. rimokastraioi ta problhmata ta kseroyn oloi , th lysh prepei na broyme.
Knikos
Knikos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  vasiliou Τετ Οκτ 08, 2008 2:10 am

Ela re rimokastreoi... ksipniste re ! Dikio exeis o ksenos....!

Alla emeis re Niko ta exoume pei me tis wres gia thn nootropoia tou xorou kai genika!

Entaksi pantoy ypirxe enas efialths.. sthn prokimeni periptosh enas σiσkatoσ! bounce

O admin einai kai arvanitis aka agiristo kefali ara mallon den prokite na toy allaksei h gnomh!

Egw exw pantos anamikta synesthimata meta apo auto!Den kserw apo thn mia stenaxoriemai pou klinei apo thn allh neyriazw me thn blakia pou dernei ton kosmo(akoma kai ton admin pou toy thiksane to spathi kai klinei to forum, isws kai na kourastike),eilikrina den thlivomai gia ton xrono pou ksodepsa edw.. alla thlivomai gia autoys pou exw sunxwrianous ,pou gia akoma mia fora den ekanan-ekana kati oste autos o topos na ksefigei apo thn stenomualia...Apo thn allh kalitera pou klinei kai den tha fainonte ta xalia mas!

Alla etc einai auta pou menoun apo to koskinisma toy stariou mas kyvernan h estw epireazoun thn zwh mas!
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  Μιτσάκι!!! Τετ Οκτ 08, 2008 2:20 am

και μετα λετε για μας τους Δομβραιναιους οτι ειμαστε πισω απο τον ηλιο....
τουλαχιστον οταν δεν μας αρεσει κατι το λεμε ντομπρα και σταρατα και οχι κρυμμενοι πισω απο nick name...
ενα βημα παει να κανει το παλιορημοκαστρο και του κοβουν τισ ''κουμπες''..ελεοσ!
οσο για τον φιλο μασ τον admin,τον θεωρω ευρυματικοτατο,
οσο αφορα στην ορθογραφια που χρησιμοποιει..αλλωστε η ελληνικη γλωσσα ειναι ζωντανη και μπορει να εξελισεται και να αλλαζει!
<<κανενας στιχος σημερα δεν κινητοποιει τις μαζες,
κανενας στιχοσ σημερα δεν ανατρεπει καθεστωτα..
Εστω,
αναπηρος δειξε τα χερια σου κρινε για να κριθεις.>>
φιλε μου μην το βαζεις κατω,
αναδειξε τον τοπο σου που τοσο αγαπας(ακομα κι αν δεν καταλαβαινω τον λογο ! lol! )

Μιτσάκι!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  ΑτάΚτΩς Τετ Οκτ 08, 2008 8:54 am

Πεδιά σοβαρεφτίται. Τόρα που βρήκαμαι ένα χόρο να τα λαίμε (έρχαιται και χήμονας βαρής) εσής θα αφήσετε να κλήση το φώρουμ. Ρε φηλαράκο σσσ! τι ρε πήραξε; Η ανορθωγραφεία του admin; Εσή γιατή δε βάζις τώνους. Τώσες φωρές σου έχη κάνη παρατίριση ο γιός του ωφ τώπηκ. Σου ιπέδιξε μάληστα κε τον τρώπο. Μορφομένε ε μορφομένε. Σημπολεμιστί admin μιν παρατάς τόρα τη μάχι τόρα που η παραία μας μεγάλοσε. Τι τα κρατάμε τα κουμπούρια. Το έκλησα εγό το μαγαζάκη μου κε δεν σου επητρέπο να κάνης και εσή το ήδιο.
Πρώταση: Γράφται ώλοι ανορθόγραφα να τη σπάσουμαι στο φήλο μας το σσσ!
ΑτάΚτΩς
ΑτάΚτΩς


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ

Δημοσίευση  george-papei Τετ Οκτ 08, 2008 10:00 am

Σοφά όσα γράφτηκαν προηγουμένως, απλά ας αφήσουμε λίγο στην άκρη τον συναισθηματικό τομέα όσον αφορά το κλείσιμο του forum, κι ας δούμε το θέμα ή μάλλον το πρόβλημα μας λακωνικά, ορθολογικά, λιτά κι απέριττα.
Αν ανατρέξουμε σε σωστά ανεπτυγμένα πολιτικά συστήματα που έχουν υπάρξει κατά καιρούς στο παρελθόν αλλά και στο παρόν θα δούμε πως, για να επιτευχθεί ισορροπία μέσα τους θα πρέπει, αρχικά να υπάρχει η πολιτευόμενη παράταξη, κατά δεύτερον η αντιπολιτευόμενη παράταξη. Όμως αυτές οι δύο παρατάξεις υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να λειτουργούν σύμφωνα με τα συμφέροντα τους άρα τι χρειάζονται?
Ένα μέσο ελέγχου ή μάλλον καλύτερα ένα μέσο έμμεσης εξουσίας και ποιό είναι αυτό?
Η δημοσιογραφεία φυσικά.
Επομένως, αν μου ζητούσε καποιος αυτή τη στιγμή να χαρακτηρίσω τον administrator θα έλεγα πως είναι ο δημοσιογράφος του χωριού μας, ο δημοσιογράφος που κατάφερε να κλείσει τη δημοσιογραφεία στις παλάμες του χωριού μας ή ακόμα καλύτερα ο δημοσιογράφος που κατάφερε να δώσει στη δημοσιογραφεία χρώμα ριμοκαστρέικο.
Όπως καταλαβαίνετε κύριε administrator απ'τη στιγμή που πήρατε την απόφαση να ξεκινήσετε αυτό το blog πήρατε κάτι βαρή στους ώμους σας, αλλά παράλληλα κάτι σωστό και δημιουργικό για το χωριό μας, το οποίο εγω προσωπικά το θεωρώ λειτούργημα.
Πιθανολογώ πως υπάρχουν δύο περιπτώσεις. Κατα πρώτον να καταννοήσουμε πως είστε κι εσείς άνθρωπος και πιθανόν να κουραστήκατε, διότι μη ξεχνάμε πως για να δημιουργήσεις μια ιστοσελιδα και να λύσεις όλα τα περαιτέρω προβλήματα που δημιουργούνται κατά τη λειτουργία της απαιτεί απίστευτη δουλειά, σε περίπτωση που ισχύει κατι τέτοιο σας προτείνω να δεχτείτε τη βοήθεια κάποιου που να ξέρει πέντε πράγματα απο Η/Υ απ'το χωριό μας, πιστεύω πως δεν είναι δυσκολο να βρεθεί κάποιος που να είναι διατεθειμένος να βοηθήσει. Τώρα αν ισχύει η περίπτωση πραγματικά να θιχτήκατε κι έτσι αυταρχικά να παίρνεται την αποφαση και να κλείνεται το blog στη πρώτη στραβή που βρέθηκε μπροστά σας, λυπάμαι αλλά, θα σας χαρακτηρίσω χουντικό. Εγώ είμαι αυτός που σας χαρακτηρίζω δημοσιογράφο, που σας συγχαίρω για τον φιλελεύθερο τρόπο σκέψεώς σας, γνωρίζοντας τον άθλιο τρόπο σκέψεως του μεγαλύτερου ποσοστού των συγχωριανών μας, κι εγώ είμαι αυτός που σας χαρακτηρίζω χουντικό, διοτι καταχράζεστε την εξουσία σας.

Υ.Γ. Α κατι που ξέχασα, είμαι τεταρτοετής φοιτητής πανεπιστημίου και βάζω στοίχημα κύριε administrator πως αν ψάξετε το κείμενο μου θα βρείτε τουλάχιστον 5-6 σοβαρά λάθη.

καλήμερα σε όλους κι ελπίζω να μην είναι η τελευταία που λέω μέσα απ'αυτο το blog.

Ξάδερφε δεν είναι blog αλλα forum!

george-papei


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  vasiliou Τετ Οκτ 08, 2008 10:36 am

Το θέμα μεταφέρετε απο τα Αθλητικά στο Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία... μιας και εκεί έπρεπε να είχε γίνει ,άλλα ο σσσ κλασικά για άλλη μια φορά στον κόσμο του,έκανε και edit τα μηνύματα του και τα έσβησε λες και δεν φαίνεται απο κάτω οτι τα επεξεργάστηκε ,μάλλον για να θίξει εμάς!
Crying or Very sad
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  Thanos Τετ Οκτ 08, 2008 12:52 pm

έχω να προτείνω μια άλλη λύση...καταρχάς ξεκαθαρίζω την θέση μου οτι δεν πρόκειται να πάρω το μέρος κανενός! ούτως ή άλλως το φόρουμ είναι χώρος ανταλλαγής απόψεων και είναι δεδομένο οτι διαφωνίες και κόντρες θα υπάρχουν.Σε κάποια πράγματα είχε δίκιο ο admin σε κάποια άλλα όχι!δεν θα μπώ στην διαδικάσία να τον κρίνω γιατί δεν έχει νόημα...τί να κρίνω? κάποιον που έκανε μερικά λάθη? σιγά ρε παιδιά!!! να ηρεμήσουμε λιγάκι!!! όλοι μας έχουμε κάνει ή έχω πεί κάποιες μαλακίες εδω μέσα!!! μην τρελαθούμε κιόλας!!!Εαν ο admin θέλει να αποχωρήσει δικαίωμά του!!! όπως ε΄πισης το ίδιο ισχύει και για τον σσσ... και για τον οποιοδήποτε...εγώ προσωπικά δεν θέλω να αποχωρήσει κανένας!!! είπαμε όσο περνάει ο καιρός να γινόμαστε πιο πολλοί..

έχω να κάνω την εξής πρόταση: φίλε admin.σε ευχαριστούμε που έφτιαξες το φόρουμ και ένωσες κατα κάποιο τρόπο αυτούς τους λίγους που ασχολούνται με το διαδύκτιο να ανταλλάξουν απόψεις μέσω αυτού...Εγώ προσωπικά δεν θέλω να αποχωρήσεις! εαν όμως το θέλεις να σταματήσεις το φόρουμ θα σου πρότεινα να παραδώσεις τα σκήπτρα στον vasileiou...δεν νομίζω οτι το να ρίχνεις τις ευθύνες στον σσσ είναι δικαιολογία να κλείσεις το φορούμ...αυτή είναι η άποψή μου....

παρεπιπτόντως ήδη τις τελευταίες μέρες τα μέλη αυξάνονται...και απο μένα προσωπικά θα αυξηθουν λίγο ακόμα...

τα σέβη μου...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  mavromati.gr Τετ Οκτ 08, 2008 5:04 pm

to mavromati.gr einai mazi sou file admin.
Tetoies protovoulies den prepei na diakoptontai.
Anthropoi kakovouloi yparxoun kai tha synexisoun na yparxoyn, mexri na akolouthisoun k aytoi ti maza. Mia maza pou ksekinises na dimiourgeis me ayto to forum. Prota apo ola skepsou to eayto soy kai ti se eyxaristei k epeita prepei na siniditopoihseis oti to xorio sou xreiazetai ti provoli pou tou aksizei.

mavromati.gr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ. Empty Απ: ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.

Δημοσίευση  vasiliou Δευ Οκτ 13, 2008 1:57 am

Edw eipothikan polla... Alla kala alla kaka,
alla eyxarista alla disaresta,
alla sugkinitika, alla mias kai to forum paramenei zwntano kai den eklise nomizw to paron thema prepei na klidothei!
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης