Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

+5
Thanos
vasiliou
gate7
nikoskap
kyr
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  kyr Τετ Οκτ 08, 2008 6:40 am

Καλημέρα σας αδέρφια!!! Very Happy Very Happy Πληροφορήθηκα εψές κάτι για το forum και σήμερα το διαπίστωσα ιδίοις όμασοι (συγνώμη αν δεν γράφετε έτσι φίλε σσσ) Shocked Shocked Επειδή ανέκαθεν η χώρα μας στο διάβα της στον χρόνο ήταν δημοκρατική έκτος απο κάποιες μελανές σελίδες Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Προτείνω ψηφοφορία γιατί φωνή λαού οργή θεού!!
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  nikoskap Τετ Οκτ 08, 2008 7:05 am

Επειδή εκ πρώτης όψεως το σκηνικό μου θυμίζει παραξήγηση σε καφενείο, εννοείται ότι δεν πρέπει να κλείσει το forum. Στην αντίστοιχη περίπτωση θα έπρεπε να κλείσει το καφενείο; Απλά όποιος δεν θέλει δεν ξανάρχετε!

nikoskap


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  gate7 Τετ Οκτ 08, 2008 9:32 am

συμφωνώ με τον kyr!!ψηφοφορία εδώ και τώρα!υποτίθεται ότι έχουμε δημοκρατία!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

gate7


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  vasiliou Τετ Οκτ 08, 2008 10:31 am

παιδιά πείτε μου τι να λέει η ψηφοφορία και τι επιλογές να έχει να την κάνω εγώ γιατί να την κάνει ο Admin μάλλον χλωμό το βλέπω Sad
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  Thanos Τετ Οκτ 08, 2008 10:38 am

έλα ρε ξεκολλάτε...μη κάνετε σαν μικρά παιδιά...κανενας δεν θέλει να κλείσει το φορουμ...μη λέμε αηδίες...τζάμπα θα την κάνετε την ψηφοφορία...δεν υπάρχει λόγος κλεισίματος του φόρουμ...τέλος!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  erimokastriths Πεμ Οκτ 09, 2008 1:52 pm

λεβεντες αμαρτια ειναι να κλεισει
για σκεφτειται τα νεα μελη που μπηκαν πιστευαν οτι κατι περπαταει
αντι για κλεισιμο δεν σκεφτοσαστε καμια συναντηση καμια εκδηλωση
σε συνεργασια με τα θεσπιακα

Υ.Γ ειμαι και ανορθογραφος παναθεμα με δεν προσεχα τοτε

erimokastriths


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  george-papei Πεμ Οκτ 09, 2008 2:46 pm

πιστευω πως ο εριμοκαστριτης εδωσε μια πολυ ωραια ιδεα.... μια συναντηση...
γιατι οχι? αμα εχει κι αλκοολ βεβαια.... τελεια.......!!!!!!!!!!!

george-papei


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  thespiaka Πεμ Οκτ 09, 2008 2:56 pm

Βλέπω τον ADMIN online. O Erimokastriths έριξε μια πολύ καλή ιδέα. Την άποψή μας και τη θέση μας τη γνωρίζετε. Εμείς είμαστε μέσα. Άν το οργανώσουμε καλά, όχι μόνο συνάντηση αλλά και γλέντι θα γίνει. Τι λες ΑDMIN;
thespiaka
thespiaka


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Οκτ 09, 2008 3:03 pm

Δεν νομίζω οτι κάτι τέτοιο είναι εφικτό...οι πιο πολλοί εδω μέσα όπως έχετε καταλάβει θέλουν κρατήσουν την ανωνυμία τους(δικάιωμά τους) , θα εμφανιστούν δημόσια???άλλωστε αυτο περί ανωνυμίας αρχίζει να μου αρέσει...ποιός το λέει αυτό χεχε...τέλος πάντων το να γίνει ψηφοφορία νομίζω οτι δεν έχει νόημα...

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  thespiaka Πεμ Οκτ 09, 2008 3:09 pm

Η συνάντηση δεν σημαίνει κατάργηση της ανωνυμίας. Δεν θα πάμε με ταμπέλες εκεί...
thespiaka
thespiaka


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  Knikos Πεμ Οκτ 09, 2008 3:35 pm

ΟΧΙ ΜΕ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΛΑΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ.
Knikos
Knikos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM Empty Απ: ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ FORUM

Δημοσίευση  vasiliou Δευ Οκτ 13, 2008 1:41 am

Kai kathos to Forum telika den eklise ... to paron thema klidonete! silent
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης