Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου θα είστε εκεί?

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_lcap57%Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_lcap43%Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_lcap0%Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 7
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου Empty Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

Δημοσίευση  bill87 Σαβ Ιουλ 26, 2008 3:36 pm

Θα πάμε στο Σωκράτη ορέ παιδιά?
Εγώ θα είμαι στάνταρ!!!Και βούγκα........
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου Empty Απ: Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

Δημοσίευση  kyr Σαβ Ιουλ 26, 2008 4:38 pm

Καλα ηρεμισε bill Wink Wink Wink να παμε πρωτα ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ αυριο στην λιβαδεια και μετα βλεπουμε για Σωκρατη Razz Razz Razz ΡΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΣΩΜΟΙ ΣΤΗΝ ΑΡΒΑΝΙΤΣΑ!!! Mad Mad Mad ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΤΑΓΟΣ!!! ΒΑΡΔΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ silent silent silent
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου Empty Απ: Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

Δημοσίευση  chr. Παρ Αυγ 15, 2008 4:58 pm

Βillακι, ετοιμασου!!!η γειτονια ειναι πανετοιμη για Μαλαμα!ελπιζουμε το τοπιο κ οι μελωδιες του Σωκρατη να μας ταξιδεψουν σε μονοπατια ανεξερευνητα.....!!!!!!

chr.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου Empty Απ: Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

Δημοσίευση  kyr Δευ Αυγ 18, 2008 12:33 pm

bill by plakas δεν μας εγραψες ενα σχολιο για τον Σωκρατη.Ειναι καλος??? Shocked Shocked Shocked Πως τον ειδες??? Εμενα μου φανηκε οτι επαιξε λιγο Sad Sad Sad μαλλον θα κρυωνε γιατι αλλιως δεν εξηγειτε ειχε πολυ ορεξη ο τυπος.
Υ.Γ 1 Φωτης κλεων και Παραουλακης δεν παιζονται τα παλικαρια Very Happy Very Happy Very Happy
Υ.Γ 2 ΜΑΛΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ να κανουνε κοινες εμφανισεις με Laikedelika να δω και μετα δεν ξαναπαταω σε συναυλια affraid affraid affraid τελος bom bom bom bom
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου Empty Απ: Ο Μάλαμας στην Αρβανίτσα 15 Αυγούστου

Δημοσίευση  bill87 Πεμ Αυγ 21, 2008 11:40 am

Δεν ήταν απλά καλός φίλε kyr.......Το παλικάρι δεν παιζότανε!!!!Τρελάθηκα Shocked Shocked Shocked
Για 1η φορά που τον βλέπω δεν έχω λόγια Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Γενικά όλο το κλίμα πάνω ήταν εκπληκτικό!!(αν δεν είχε και αυτή την ψύχρα,να μου πεις βουνό είναι)
Άντε παιδιά να κάνουμε κάτι να δούμε το Σωκράτη στο ρημόκαστρο cheers cheers cheers
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης