Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  Inaki Δευ Νοε 10, 2008 12:40 am

Δεν ξέρω αν κάνεις από σας παρακολούθησε το πρόγραμμα στην "ακτή Πειραιώς" με Β.Παπακωνσταντίνου, Χ.Θηβαίο,Γ.Ζουγανέλη,Σ.Μπουλά, κ Σ.Καλιβάτση, εγώ πάντως σας το προτείνω ως μια εναλλακτική πρόταση στην ψυχαγωγία σας...Περασα υπεροχα...
Πολύ επιτυχημένη συνεργασία, δένουν πολύ σαν ομάδα, ιδιαίτερα επικοινωνιακοί και καταφέρνουν να κοντρολάρουν με έντεχνο τρόπο τα συναισθήματα του κοινού...Είναι ένα εναλλασσόμενο πρόγραμμα που δεν σ΄αφήνει να πλήξεις γιατί τα έχει όλα..
Από την μια πλευρά, σκετσάκια (κάποια πολύ καλά, κάποια όχι και τόσο!!! .....)που πραγματικά όμως έβγαζαν πολύ γέλιο λόγω της εκφραστικότητας που ΄χαν όλοι τους...Ζουγανέλης Μπουλάς Καλιβάτσης -απίστευτες φάτσες!
Από την άλλη όσον αφορά το μουσικό μέρος της βραδιάς έχω να πω τα καλύτερα...Ο Β.Παπακωνσταντίνου ήταν "καταπληκτικός"..πολύ ένταση/συναίσθημα, πολύ καλή η επιλογή των τραγουδιών..Ο Θηβαίος με τις ερμηνείες του "μαγευτικός"...!!!
Α!και μια συμβουλή, αν κάποιοι πάτε.... μην φύγετε πριν τελειώσει το πρόγραμμα , το τελευταίο μέρος είναι ναι τέλειο!!
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty Απ: "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  Thanos Δευ Νοε 10, 2008 12:44 pm

εύγε inaki! ας ελπίσουμε να δούμε και άλλα τέτοια θεματάκια και σχετικά reviews απο ανάλογα σχηματάκια...απο την άλλη μακάρι να μπορέσω να επισκεφθώ έστω και μια φορά το εν λόγω σχήμα! ξέρει κανείς μεχρι πότε θα παίζουν? Suspect
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty Απ: "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  gelob Δευ Νοε 10, 2008 8:32 pm

Μέρες;... Καμμιά τιμούλα για τραπέζι;... Χώρος για όρθιο;... Τιμή για μπάρ;... Ώρα που ξεκίνησε, που τελείωσε;... Τι ώρα πρέπει να έχω πάει για πετύχω κανά σκαμπό ή δεν παίζουν;... Δεν ρώτησα και τίποτα... Ούτε τηλέφωνο δε χρειάζεται να πάρετε, τσιγγουναριά...
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty Απ: "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  dimdim Δευ Νοε 10, 2008 9:14 pm

Πειραιώς & Λαμίας 4, 2103418020
Βασίλης Παπακωνσταντίνου, Σάκης Μπουλάς, Γιάννης Ζουγανέλης, Χρήστος Θηβαίος, Σωτήρης Καλυβάτσης στη μουσικοθεατρική παράσταση "Γίναμε Θέαμα!". Είσ. με ποτό στο μπαρ € 20, κρασί € 85 & 95 (κομπλέ), φιάλη ουίσκι € 170 & 190 (κομπλέ). Έναρξη Παρ., Σάβ. 10.30 μ.μ. Κυρ. 9.30 μ.μ.
dimdim
dimdim


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty Απ: "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  Inaki Δευ Νοε 10, 2008 11:42 pm

και συμπληρωματικά απαντώ στις παραπάνω ερωτήσεις...Είναι μεγάλος χώρος...σκαμπό ελάχιστα αλλά υπάρχουν και σκαλάκια (μια χαρά βολεύουν, βλέπεις και καλύτερα, χα)!όσον αφορά την διάρκεια του προγράμματος το Σάββατο που πήγα ξεκίνησαν γύρω στις 11 και τελείωσαν 4!!!
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα! Empty Απ: "Ακτή Πειραιώς"...ανεπιφύλακτα!

Δημοσίευση  gelob Τρι Νοε 11, 2008 12:12 am

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Εντός του μηνός ελπίζω να μοιραστώ και εγώ τις εντυπώσεις μου από το σχήμα...
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης