Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Τρι Νοε 11, 2008 2:46 pm

Μελίνα Κανά - Παντελής Θαλασσινός

ΕΝΑΡΞΗ
14 Νοεμβρίου
και κάθε Παρασκευή και Σάββατο

Παρουσιάζουν ένα πρόγραμμα με τα καλύτερα τραγούδια από το σύνολο της δισκογραφίας τους, καθώς και τραγούδια από την νέα, κοινή τους δισκογραφική δουλειά.
Πολυαγαπημένα τραγούδια, εξαιρετικές ερμηνείες, εκπληκτικοί μουσικοί, ένα κοινό που τραγουδάει από την αρχή μέχρι το τέλος είναι αυτό που θα ζήσουμε ως κάθε ξεχωριστή βραδιά στον Σταυρό Του Νότου.


ΘΑ ΕΧΕΤΕ REVIEW ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ...ΕΑΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΛΛΟΣ??? ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ... Surprised
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Inaki Τρι Νοε 11, 2008 5:29 pm

καλα θα ειναι τελειοι......
Για να δουμε ποιος θα προλαβει πρωτος???χαχα
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Τετ Νοε 12, 2008 11:16 am

Inaki έγραψε:καλα θα ειναι τελειοι......
Για να δουμε ποιος θα προλαβει πρωτος???χαχα
έχε χάρη που δεν προλαβαίνω...τα Σάββατα κλεισμένα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων...Μάλλον 28 του Νοέμβρη με κόβω να πηγαίνω...οπότε inaki μάλλον θα με προλάβεις πάλι...κλάψ! ας είναι!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  kyr Τετ Νοε 12, 2008 11:25 pm

Εντάξει Σάββατο δεν μπορείς γιατί κάνεις τον μπαγκλάμα Razz Razz Razz Την Παρασκευή τι έχεις σου πονάει η μέση????
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Νοε 13, 2008 10:52 am

kyr έγραψε:Εντάξει Σάββατο δεν μπορείς γιατί κάνεις τον μπαγκλάμα Razz Razz Razz Την Παρασκευή τι έχεις σου πονάει η μέση????

ρε τούβλο...29 νοέμβρη σε χαλάει??ΠΑρασκευη είναι και τότε...ζωντόβολο!!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Νοε 29, 2008 7:14 pm

λοιπόν...έλαχε μέρα βροχερή! ως γνωστόν ξαφνικά στην Αθήνα ελέω βροχής τα πάντα καθυστερούν! η Αφιξή μας στον Σταυρό του νότου ήτο ολίγον τί καθυστερημένη (και ελέω γυναικών θα έλεγα αλλά τέλοςπάντων rabbit ).αυτό είχε ώς αποτέλεσμα να μην κάτσουμε και στο καλύτερο τραπέζι του μαγαζιού (μάλλον το χειρότερο ήτανε).Ο Παντελής και η Μελίνα βγήκαν κατα τις 11:00.Είπαν κάποια τραγούδια απο την Δουλεια που ετοιμάζουν μαζί και θα κυκλοφορήσει σύντομα!κλασικές στιγμές Θαλασσινού! Γενικά οι κριτικές δεν είναι και πολύ καλές γιατί απο εκεί που καθόμασταν όυτε οπτική επαφή είχαμε με τους καλλιτέχνες ούτε και καλή ακουστική! εκπλήξεις δεν υπήρχαν. μάλλον προβλεπόμενο πρόγραμμα, μάλλον μπόμπα η θελ'ζα (famous grouse),μάλλον φασαρία πολύ στο μαγαζί (και απο εμάς!!). Γενικότερα δεν ήταν και η καλύτερη έξοδος που θα μπορούσαμε να είχαμε...αυτά
Υ.σ.1 - 2 - 2
Υ.σ.2 - επόμενη εξόρμηση εαν όλα πάνε καλά, κέντρο αθηνών...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Inaki Δευ Φεβ 09, 2009 5:44 pm

Απο το Νοεμβρη ειχα αφησει μια μικρη ατυπη κοντριτσα στη μεση κυριε Τhanο....
και λογω ανειλημμένων υποχρεωσεων εμεινα πισω στο σκορ χιχιχι !
Μπορει να περασαν 2,5 μηνες ..αλλα εστω και την τελευταια μερα ..καταφερα να δω τον Θαλασσινο!!!Δεν θα γραφα για αλλο λογο, αλλα ηθελα απλα να σου πω πως τελικα ,δυστυχως για μενα ειχες δικιο.....Οταν ειχες πει πως δεν ηταν και πολυ καλο το προγραμματακι, ειχα πει "αποκλειεται"!!!!!!!Αν και εχω αδυναμια στο Παντελη..το Σαββατο απογοητευτικα...εκτος οτι τραγουδησε πολυ λιγο εκεινος...εκτος οτι η Μελινα ψιλοχασμουριοταν χιχι ,αν και εκεινη το παλεψε περισσοτερο.... δεν ειχε αυτη την ταξιδιαρικη διαθεση η βραδιά!κριμα.....
Αυτα!Για να δουμε τα επομενα.........
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Τετ Φεβ 11, 2009 2:54 pm

κοίταξε να δείς...είσαι πολύ πίσω στο σκόρ...δεν προλαβαίνεις να με φτάσεις! αν συνυπολογίσεις οτι στο επόμενο δίμηνο έχω ήδη βάλει σκοπό να επισκεφθώ 4 σχήματα...άστο inaki...βάλε πλώρη για την επόμενη σαιζόν μπας και με προλάβεις! εαν βάλω και τις δικές μου εμφανίσεις (πιάνονται??? Rolling Eyes Rolling Eyes ) έχω φτάσει αισίως τις 487...΄

πολλοί ήταν αυτοί που δεν με πίστευαν για το σχήμα στο Σταυρό...
πού'σαι Θανάσηηηηηηηηη.......
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Inaki Τετ Φεβ 11, 2009 5:20 pm

ααααχ τι να σου κανω που θυσιάστηκα στο βωμό της προσπάθειάς μου για μια καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση...και μοιραία έμεινα πισω!!!!μμμμ ...(τσι θουα....χαχα),το μύθο του Αισώπου με το λαγό και την χελώνα τον ξέρεις????(χιχιιχιχι)!
Δεν πειράζει άλλωστε εσείς οι καλλιτέχνες επιβάλλεται να στε σε εγρήγορση, να ενημερώνεστε και να λαμβάνεται συνεχώς νέα ερεθίσματα για να παράγεται έργο! Αναμένω νεες κριτικές!
Τα σέβη μου.
Inaki
Inaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Φεβ 12, 2009 2:21 pm

Inaki έγραψε:ααααχ τι να σου κανω που θυσιάστηκα στο βωμό της προσπάθειάς μου για μια καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση...

πώς τα καταφέρνω και τα συνδυάζω και τα δύο..νυχτερινές εξόδους και δουλειά...

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ... Sad Sad
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty -

Δημοσίευση  GR Πεμ Φεβ 12, 2009 2:36 pm

ΕΕΕ… ΚΑΡΙΕΡΙΣΤΑ… ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ… Embarassed
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ'' Empty Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ ''ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΝΑ''

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Φεβ 12, 2009 2:57 pm

GR έγραψε:ΕΕΕ… ΚΑΡΙΕΡΙΣΤΑ… ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ… Embarassed

κρατιέμαι όσο μπορώ...αν δεν κρατόμιουνα κάθε παρασκευή θα πήγαινα και σε διαφορετικό σχήμα...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης