Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών

Πήγαινε κάτω

Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών Empty Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών

Δημοσίευση  Thanos Δευ Δεκ 15, 2008 10:20 am

Ο Δημήτρης Μητροπάνος, ο Μανώλης Λιδάκης, ο Μπάμπης Στόκας, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η Ασπασία Θεοφίλου συναντιούνται στη σκηνή του Κέντρου Αθηνών σε ένα γνήσιο λαϊκό πρόγραμμα.


Κέντρο Αθηνών
Πειραιώς 142 και Πέτρου Ράλλη
210 3454108-888

ραντεβού την παρασκευή κυρίες και κύριοι..και επληροφορήθην οτι εκείνη την ημέρα θα εβρίσκονται 3 παρέες (τουλάχιστον!!!) ερημοκαστρέων...ες αυριον τα σπουδαιά λοιπόν...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών Empty Απ: Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών

Δημοσίευση  Thanos Κυρ Δεκ 21, 2008 3:57 pm

λοιπόν...ωραίος χόρος καταρχάς.Κακό τραπέζι...(δυστυχώς...).ο Νεοέλληνας σε όλο του το μεγαλείο, ή μάλλον κάτσε να τα πώ αργότερα.3 εκπληκτικές φωνές.Ξεκίνημα και με τους τρείς στην πίστα να ερμηνέυουν μπαλάντες (κυρίως κατσιμιχέους).Σκυτάλη στον Στόκα ο οποίος βαδίζει στα συνήθη μονοπάτια των πύξ λαξ. Υποθέτω οτι δεν πρέπει να είναι και επιλογή του διότι δεν έχει δείξει τέτοια δείγματα στο παρελθόν του.Αποδεικνύειπάντως για άλλη μια φορά οτι πρόκειται για μια εξαιρετική φωνή και πολύ άνετη!Λιδάκης:φοβερή φωνή αλλά Μανώλη αγόρι μου (αν και συμπαθεια μου ρε γαμωτο...) μη πίνιεις...που λέει και ο Σωκράτης...σε χαλάει πολύ και χάνεις...!Συνέχεια με τον Μητροπάνο: ένα θα πώ...Συγκλονιστικές ερμηνείες! όποιος δεν τον έχει δεί πρέπει μια στιγμή στην ζωή του να τον δεί! οι λοιπές τραγουδίστριες απλά καλές χωρίς να έχουν να επιδείξουν κάτι το ιδιαίτερο! πολύ καλή ορχήστρα...(αλίμονο αν δεν ήτανε)!θα ήθελα κάποια στιγμή να έβλεπα τον Μητροπάνο μόνο του να ερμηνέυει τραγούδια σε μία μουσική σκηνή ή σε μια συναυλία χωρίς να υπάρχει το άγχος των λουλουδιών ή του χορού!πιστέυω οτι θα είναι απλά απίστευτος!
και για να πώ στο ζουμί! χωρίς να είναι κατακριτέο αυτό που θα πώ (απλά παραθέτω την άποψή μου) και αρχίζετε και με κατηγορείτε πάλι (αν και πολύ θα μάρέσει γιατί πολύ κοιμισμένους σας βλέπω εδω μέσα...χεχε!!) στο ΄κέντρο Αθηνών είδα τον ορισμό του Νεοέλληνα Γιάπη ο οποίος βγαίνει και πετάει ανεξέλεγκτα λουλουδια και χορεύει πάνω στα τραπέζια...εντελώς cult σκηνή Νο1! Ο Λιδάκης λέει την Μπαλάντα του κυρ μέντιου και ένα ζευγάρι χορεύει ενα αισθησιακό (?) τσιφτετέλι πάνω στο τραπέζι (με κανονικά χουφτώματα έτσι!!!) με τον στίχο ''20 χρονών γομάρι , σήκωσα όλο το νταμάρι , και έχτισα στην εμπασιά, του χωριού την εκκλήσια...πιστεύω οτι εκείνη την ώρα και το ''αι γεναιαι πάσαι '' να έπαιζε την ίδια αντίδραση θα είχανε...σκηνή cult Νο 2:ξανά ο λιδάκης λέει το κανείς εδώ δεν τραγουδά. ανεβαίνει ένα παληκάρι (?????????????)(έτσι είναι τα παληκάρια???) με στύλ μαφιόζου πάνω στην πίστα...λέω στον διπλανό μου...''πάει έβγαλε όπλο και τους καθάρισε όλους...'' και ξαφνικά να αρχίζει να λικνίζεται ωσάν χανούμισα...ουδέν σχόλιο..τέλος πάντων ήτνα μια ωραία βραδιά (χωρίς αλκοόλ ρε γμτ...οδηγούσα...) που αξίζει να την ζήσει κάποιος απο εσάς...ΑΑΑ 180 η φιάλη...έτσι το παραθέτω διότι έχουμε και οικονομική κρίση...που παρεπιπτόντως δεν φάνηκε κάτι τέτοιο...στο καλοκαίρια και χειμωνες εκτοξέυθηκαν μερικά θερμοκήπια...και το μαγαζί ήταν ασφυκτικά γεμάτο...
αυτά...
Υ.σ. dear inaki...ήταν η 4η εξορμησή μου...

αλόχα...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης