Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διαφημίσεις - Banners

Πήγαινε κάτω

Διαφημίσεις - Banners Empty Διαφημίσεις - Banners

Δημοσίευση  Admin Παρ Δεκ 19, 2008 5:40 pm

Απο προχθές οπως θα έχετε παρατηρήσει υπάρχει στο πάνω μέρος του φόρουμ ενα διαφημιστικό Banner!
Είναι κάτι που δεν μαρεσει άλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι για να μην βρίσκετε εκει.
Απλα θέλω να σας ενημερώσω πως αυτό δεν μπήκε απο την διοίκηση του φόρουμ αλλα μπήκε με το έτσι θέλω απο τον free server(ελεύθερο διακομιστή) που μας φιλόξενη!
Δηλαδή σου λένε ή θα μας πληρώσεις ή θα σου βάλουμε διαφημίσεις... και επειδή εμείς είμαστε μια αφιλοκερδής κοινότητα ,αλλα και μη χρηματιζομενοι απο πουθενά ώστε να μην μπορεί κάνεις να μας επηρεάσει σε αυτά που λέμε .. και για να έχουμε το θάρρος τις γνώμης μας ,θα υποστούμε αυτα τα άθλια αντιαισθητικά banners!

Tο ευτύχημα ειναι πως όσοι είναι εγγεγραμμένοι χρήστες και συνδεδεμένοι ,προς το παρόν δεν είναι αναγκασμένοι να τα βλέπουν μιας και στους χρήστες δεν είναι ορατά πάρα μόνο στους επισκέπτες!
Και επι αυτής της ευκαιρίας φίλοι μου όσοι είστε ακόμα απλοί θεατές μην μένετε αλλο στην απέξω γραφτείτε και σεις στο φορουμ μας και πάρτε ενεργό ρόλο με το θάρρος τις γνώμης σας!

Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης