Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009 Empty Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 17, 2009 10:40 am

η φετινή παρέα του Θανάση για την καλοκαιρινή περιοδεία είναι η εξήςSadΑλέξης Αποστολάκης (τύμπανα), Δημήτρης Μυστακίδης (κιθάρα, λαούτο), Δημήτρης Μπασλάμ (μπάσο), Φώτης Σιώτας (βιολί, βιόλα, πλήκτρα), Florian Micuta (πλήκτρα) και Ανδρέας Πολυζωγόπουλος (τρομπέτα, φλικόρνο) και Τάσος Μισυρλής (τσέλο). Το φετινο εναρκτήριο λάκτισμα δόθηκε το Σάββατο 13/-6/2009 στην γνωστή σε πολλούς Καρύτσα κοντά στην λάρισα. η συνέχεια δόθηκε την Δευτέρα στο θέατρο πέτρας. Απίστευτα πολύς κόσμος!!! ο κόσμος ήταν παντού! εξέδρες στριμωχτά, αρένα γεμάτη, κόσμος σε όλες τις σκάλες (σηκώθηκα να πάρω μπύρες και δεν μπορούσα να βρω τις σκάλες...), κόσμος στα βράχια, κόσμος πίσω απο την σκηνή. Η μπαντα πολύ καλή αν και είναι στο ξεκίνημα της περιοδείας. ο κόσμος επίσης απίστευτα σχετικός με το κλίμα της συναυλίας και λογιών λογιών ηλικίες. Θα τολμήσω να πώ οτι δεν βλέπεις το συνοθύλευμα που βλέπεις σε αντίστοιχους καλλιτέχνες (π.χ. Σωκράτης) όπου μαζεύεται η σάρα και η μάρα και καλύτερα για εμένα...ας τον κρατήσουμε σαν επτασφράγιστο μυστικό τον Θανάση μας και να τον απολαμβάνουμε όπως εχθές...ξεκίνημα με το καινούριο san michele το οποίο ήταν διαμάντι!! απο εκεί και πέρα έλειψαν λίγο η Γυναικεία φωνή (πού'σαι μάρθαααα....) , ο ηλεκτρισμός (πού'σαι Μπαντούκ....). παρόλα αυτά χορτάσαμε Θανάση σε ενα πρόγραμμα 3.5 περίπου ωρών. και για να μην ξεχνιόμαστε εισητήριο 15 ευρώ παρακαλώ σε εποχές που τα 20 ευρώπουλα στις συναυλίες τα έχουν για πλάκα.

αυτά προς το παρών και ας ευχηθούμε σε όλους καλό συναυλιακό καλοκαίρι...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009 Empty Απ: Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

Δημοσίευση  GR Τετ Ιουν 17, 2009 11:17 am

Άστο ρε Thano. Μην φανατίζεσαι σου έχω πει!
Δεν το βλέπεις ότι η επόμενη μόδα των κουλτουριάρηδων είναι ο Θανάσης?
Σε κανα δυο χρόνια όπως και στον Μάλαμα θα ακούσεις στον διπλανό σου να κτυπάει το κινητό με το σουξέ του Τερλεγκα.
Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο να ακούει αυτό που γουστάρει και μην μπαίνεις σε καλούπια
GR
GR


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009 Empty Απ: Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 17, 2009 11:37 am

ψιό ρε GR...το έχω ξεπεράσει προ πολλού τον φανατισμό!!

απλά παραθέτω την άποψή μου ρε μάστορα! μάλλον το review το είδες κάπως διαφορετικά....δικαιολογείται βέβαια λόγω ηλικίας...

αλτσχαημερ!!!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009 Empty Απ: Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

Δημοσίευση  gelob Τετ Ιουν 17, 2009 11:51 am

Συγνώμη αλλά η ανάρτηση άρθρων περί του Θανάση στο ίντερνετ δεν τον κρατά μυστικό. Ευχαριστώ Thanos για την ενημέρωση. Θα πάρω την παρέα των λαϊκών φίλων μου και θα έρθουμε. Πες λίγο που θα κάθεσαι.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009 Empty Απ: Θανάσης Παπακωνσταντινου Θεατρο Πετρας 15-6-2009

Δημοσίευση  Thanos Τετ Ιουν 17, 2009 11:56 am

γουστάρω!!

θα γίνει χαμός λέμε...

η αλήθεια είναι οτι φοβήθηκα πολύ την αναγνωσιμότητα της αυλής στο ιντερνετ...

το ρίσκαρα όντως...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης