Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

+18
"ΦΙΡΜΑ"
Dartanian
gelob
ο υποκοντριος
morfomeno?
thespiaka
silverakis
kalogr
PARALIAS
panagos
Selias
Admin
think pink
vasiliou
kyr
Thanos
skroutz
bill87
22 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 18 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Τρι Δεκ 30, 2008 3:10 am

gelob έγραψε:Πρώτη φορά αναγνώρισε η έγκυρη εφημερίδα τον Αρχηγό μας. Ο Κυριάκος ήταν συγκινητικός αν κρίνουμε ότι ο ζωτικός χώρος που κινούνταν ήταν λίμνη και αυτός έκοβε σαν να έπαιζε στο Theater of Dreams. Ο Μήτσος ήταν εξίσου καλός, αν και δεν είχε προετοιμαστεί καλά (χικ).

Ο Πετράκης πρέπει να μην κοιμήθηκε το βράδυ.

Bill ήσουν πιο ομαδικός από ποτέ.

ΕΥΓΑ!!!!

Και εσύ ήσουν ο Μάκης απ τα παλιά!!!!Μπράβο ρε παιχταρά για τις γκολάρες σου!!!Απόλαυσε αυτή τη στιγμή του 1ου σκόρερ γιατί είναι κάτι προσωρινό...Θα επανέλθω στο υπόσχομαι!!! Very Happy santa
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Τρι Δεκ 30, 2008 12:57 pm

Ότι θα βγεις πρώτος δε με νοιάζει φθάνει να μείνουμε στην κατηγορία και δείξουμε στη Βοιωτία ότι δε χρειάζονται λεφτά αλλά καρδιά.

Αυτός που γράφει το άρθρο στο blog τα έχει όλα εύκολα τα γκολ. Πρέπει να είναι παιχταράς.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Παρ Ιαν 02, 2009 7:02 pm

Το νού σας ρεμάλια Shocked Shocked Δευτέρα προπόνηση Τρίτη φιλικό με τα Βάγια Πέμπτη προπόνηση και Σάββατο το ματς φωτιά με το Δίστομο ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΙΚΗ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΡΓΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ cheers cheers cheers
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Τρι Ιαν 06, 2009 12:29 pm

Όλοι στα Βάγια στις 18΄15 για φιλικό.Και μια παρατήρηση για χθές Δευτέρα 16 άτομα στην προπόνηση Ιανουάριος μήνας με καταρακτώδη βροχή δεν έχει ξαναγίνει στα χρονικά του Α.Ο.Θ. Μπράβο ρε παιχταράδες cheers cheers cheers
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Τρι Ιαν 06, 2009 12:42 pm

Ρε είπαμε να πας να αγιάσεις τα ύδατα αλλά όχι να πιείς και μορφωμένο!!! Αρε ΜΑΤΖΟΥΝΕΑΣ που σου χρειάζεται drunken drunken drunken Κανόνισε σήμερα να έρθεις μαζί με το ... τηγάνι και την Καρδαμύλλη Shocked Shocked Shocked
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιαν 06, 2009 2:13 pm

Εξαιρετικό παιδί ο morfomeno!!!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  morfomeno? Τρι Ιαν 06, 2009 2:16 pm

Ρε Ματσουναία , αφου ξέρεις ότι ένα κονιακάκι στι 11:30 το πρωι είναι ότι πρέπει. Ναούμε. Μην βλέπεις που άλλοι το παίζουν δύσκολοι και κάνουν ότι δεν θέλουν. monkey Idea flower
Σήμερα η όμαδα θα είναι κομπλέ ή θα έχουμε απουσίες??
geek
α και κάτι άλλο.το παιχνίδι με το ΔΊΣΤΟΜΟ είναι παιχνιδι κατηγορίας.ελπίζω να το γνωρίζουμε όλοι.
morfomeno?
morfomeno?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Τρι Ιαν 06, 2009 2:32 pm

Απο οτι γνωρίζω μόνο ο πλάκας θα λείπει σήμερα επειδή πρέπει να παραδώσει εργασία την Παρασκεύη Sad Sad Sad Αφου να φανταστείς θα παρευρεθούν και πρώην παίχτες όπως ΛΟΥΚΑΣ ας πούμε Razz Razz Razz Razz
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  morfomeno? Τρι Ιαν 06, 2009 3:03 pm

Δηλαδή gelob ,selias και marineiro είναι μέσα?καλά ε , θα γίνει χάμος.
Μόνο ο Τσαλού θα λείπει με τα εκπληκτικά ψαλιδάκια του Very Happy Very Happy Very Happy
καλά ρε παιδιά , που είναι ο baffana????? farao
morfomeno?
morfomeno?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Τρι Ιαν 06, 2009 9:26 pm

Ρε ομάδα τι κάναμε στο φιλικό???
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιαν 06, 2009 11:09 pm

den sou leme etsi gia na skaseis....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Τρι Ιαν 06, 2009 11:36 pm

Thanos έγραψε:den sou leme etsi gia na skaseis....


Tέτοιοι είστε???? Θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα πάθετε!!!!!
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Τετ Ιαν 07, 2009 11:51 am

bill87 έγραψε:
Thanos έγραψε:den sou leme etsi gia na skaseis....


Tέτοιοι είστε???? Θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα πάθετε!!!!!

Χωρίς προπόνηση, αμφίβολο πόδι, αδοκίμαστο. Απαράδεκτοι...
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Πεμ Ιαν 08, 2009 11:38 pm

Πλησιάζει το μάτσ του σαββάτου ρε ομάδα είμαστε όλοι ετοιμοπόλεμοι???Έχουμε τίποτα τραυματισμούς??? Shocked Shocked
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Παρ Ιαν 09, 2009 7:36 am

ρε αδμιν δεν φαινονται τα γραμματα ρεεεεε αλλαξε το Mad Mad Mad
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Παρ Ιαν 09, 2009 1:36 pm

ετοιμάστε τίς ελλές για το σάββατο....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Κυρ Ιαν 11, 2009 12:48 am

Μετά τα σημερινά αποτελέσματα καταλάβαμε όλοι ποια θα είναι η 5η ομάδα που θα ρίξουν οι μπινέδες!!!!!!!!!!!!
Παιδιά τελικά μέχρι και στα τοπικά πρωταθλήματα είναι να αηδιάζει κανείς με αυτά που βλέπει!!!!!!!!!!!!!!
Τι να κάνουμε?????
Συνεχίζουμε να παίζουμε τη μπάλα μας για την πάρτη μας και ότι γίνει!!!!!!!!!
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  vasiliou Κυρ Ιαν 11, 2009 2:49 am

bill87 έγραψε:Μετά τα σημερινά αποτελέσματα καταλάβαμε όλοι ποια θα είναι η 5η ομάδα που θα ρίξουν οι μπινέδες!!!!!!!!!!!!
Παιδιά τελικά μέχρι και στα τοπικά πρωταθλήματα είναι να αηδιάζει κανείς με αυτά που βλέπει!!!!!!!!!!!!!!
Τι να κάνουμε?????
Συνεχίζουμε να παίζουμε τη μπάλα μας για την πάρτη μας και ότι γίνει!!!!!!!!!

Billako egw sto eipa.... Meta apo osa mou ematha twra ta xristoygenna apo kafe me paragontes tis omadas ths thivas mou to eipan ksekathara.. o thespiakos den tha anevei me thn kamia!Sto eipa se sena.. to eipa se paidia pou einai fun sas ,se eksedra ktl kai oloi legane PSW re.... e na pou hrthe h wra na to deite kai seis!
Einai poly lipirw na einai ola toso fanera prodikasmena!
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  panagos Κυρ Ιαν 11, 2009 12:34 pm

κανετε επιτελους κατι με την σελιδα του φορουμ. δεν βλεπουμε τιποτα. ουτε να γραψω δεν μπορω.
panagos
panagos
Thespiakos - MOD
Thespiakos - MOD


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Admin Κυρ Ιαν 11, 2009 2:52 pm

panagos έγραψε:κανετε επιτελους κατι με την σελιδα του φορουμ. δεν βλεπουμε τιποτα. ουτε να γραψω δεν μπορω.

Οσο δεν μου λετε τι πρόβλημα ακριβώς υπάρχει δεν μπορώ να κάνω τίποτα!
Το θέμα του φόρουμ το εχω βάλει όπως ήταν πριν την εικαστική παρέμβαση των χριστουγεννων!Τα βλέπω ολα φυσιολογικά εγώ αλλα δεν ξέρω για σας!
Σας είπα ΕΔΩ να μπείτε να δείτε θέματα και να μου προτείνεται κάποια που να σας αρέσουν... και αντί αυτού με γράψατε και το μονο που κάνετε είναι να λέτε δεν βλέπουμε...!
Βάλτε μου μια photo - screenshot απο πως βλέπετε το φόρουμ για να δω και γω τι φταίει, η έστω στείλτε μου και εξηγήστε μου πως τα βλέπετε για να δούμε τι να κάνουμε!

Εγω τα βλέπω ετσι πάντως

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Untitled518326

Κάντε εδω ΚΛΙΚ για πλήρες μέγεθος!
Admin
Admin
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Δευ Ιαν 12, 2009 1:14 pm

Κύριοι από ότι καταλάβατε η ομάδα έμεινε στην κατηγορία. Αυτό γιατί στον πρώτο γύρο πήρε τους βαθμούς που έπρεπε. Αυτοί επί 2 μας αφήνουν στην κατηγορία. Είναι λάθος ο συλλογισμός αλλά αν σκεφτείς ότι στον δεύτερο γύρο 4-5 ομάδες που δεν κυνηγούν τίποτα αρχίζουν να δίνουν ματσάκια σε κάθε προσφέροντα έυλογα ποσά (δεν έχω αποδείξεις) είτε δίνοντας τους βαθμούς με πίστωση για άλλες σεζόν, καταλαβαίνεις την αλλοίωση.

Έτσι θα νικά ο Δαυίδ τον Γολιάθ για πλάκα και εμείς οι ΜΑΛΑΚΕΣ θα πέσουμε στην Β'. Αυτό δεν το λέω για να ξεκινήσει ο Θεσπιακός να ζητά. Να πάνε στον ... Απλά η ομάδα μας αξίζει να μείνει και φάνηκε όταν όλοι ήταν μέσα στους στόχους και τα έδιναν όλα.

Μπορεί δηλαδή να μην έχεις κόντρα σφυρίγματα που είναι ένα ενδεχόμενο αλλά όταν οι άλλοι κάνουν προσκηνοθετημένες ανατροπές, bye bye Serie A...
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  morfomeno? Δευ Ιαν 12, 2009 1:47 pm

Λοιπόν παρέα , τα δεδομένα έτσι όπως έχουν διαμορφωθεί είναι τα εξής :
1) Εάν η ομάδα δεν προβεί σε παρασκηνιακές ενέργειες και σε οικονομική ενίσχυση των αντιπάλων ομάδων , και τελικά δεν καταφέρουμε να σωθούμε, οι καλοί μας φίλοι θα κατηγορήσουν την διοίκηση ότι δεν έκανε τίποτα, ότι πηγαίναμε με το σταυρό στο χέρι όλη την σεζόν και ότι είμαστε άξιοι της μοίρας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!.
2) Εάν ή ομάδα προβεί σε παρασκηνιακές ενέργειες και σε οικονομική ενίσχυση των αντιπάλων ομάδων, και τελικά καταφέρουμε να σωθούμε τότε οι καλοί μας φίλοι θα πουν ότι η ομάδα έμεινε παρασκηνιακά, χωρίς να το αξίζει και ότι οι παίχτες και η διοίκηση δεν προσπάθησαν καθόλου όλη την χρονιά να κάνουν τις κατάλληλες ενέργειες για να αποφευχθούν όλα τα προαναφερθέντα!!!!!!!!!
Εάν θέλετε την γνώμη μου , προτιμώ να πέσουμε με ψηλά το κεφάλι παρά να μείνουμε με δεκανίκια . Τα δεκανίκια που θα χρησιμοποιήσουν οι άλλοι , τελικά αλλοιώνουν την ουσία για την οποία υπάρχουν και αγωνίζονται οι ομάδες στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα. Είμαι ρομαντικόσ εεε??? Έχω την εικόνα ότι τόσο καιρό ο Θεσπιακός αλλά και ο Τιφαϊκός έτσι λειτουργούσαν .Και την υστεροφημία του ο καθένας ,ας την κράτηση για την πάρτη του.
Εν κατακλείδι. Όποιος πιστεύει ότι η ομάδα δεν μπορεί να πάρει κάτι θετικό από τα (κακώς) λεγόμενα «ξεγραμμένα» παιχνίδια, τότε να καθίσει σπιτάκι του και να δει την Τσέλσι με την Μίλαν. Μην αρχίσουμε να μηχανορραφούμε για στημένα παιχνίδια με την Ελλοπία και την Ασωπία .Εάν είμαστε σωστοί και μάγκες μπορούμε να τα κάνουμε και εμείς αυτά τα αποτελέσματα , καθαρά .
Τα λέμε..
afro afro Question
morfomeno?
morfomeno?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Δευ Ιαν 12, 2009 2:17 pm

Συμφωνώ απόλυτα με τον morfomeno. Εγώ δεν είπα ότι θα σηκώσουμε τα χέρια και θα παίζουμε μόνο για τον αθλητισμό και για την φουκαριάρα τη μάνα του άγνωστου ποδοσφαιριστή. Προφανώς θα παίξουμε όπως τα λες. Δεν θέλω να κάνω τον δολοπλόκο και μηχανορράφο, απλά προαναγγέλω πολλές εκπλήξεις που δεν είναι εκπλήξεις. Κυρίως, βέβαια, δεν δικαιολογώ την πτώση στην βαθμολογική κατάταξη λέγοντας για μιλημένα παιχνίδια. Δεν δικαιολογώ την απαίσια εμφάνισή μας. Όταν χάνεις ματς τέτοιας σημασίας, δεν είναι σοφό να κυνηγάς μάγισσες. Προφανώς κάποιες νίκες προέρχονται και από την αδιαφορία των 4- 5 ομάδων που έλεγα, σε αντίθεση με τον ζήλο αυτών που είναι με την πλάτη στον τοίχο.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  morfomeno? Δευ Ιαν 12, 2009 5:56 pm

gelob έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με τον morfomeno. Εγώ δεν είπα ότι θα σηκώσουμε τα χέρια και θα παίζουμε μόνο για τον αθλητισμό και για την φουκαριάρα τη μάνα του άγνωστου ποδοσφαιριστή. Προφανώς θα παίξουμε όπως τα λες. Δεν θέλω να κάνω τον δολοπλόκο και μηχανορράφο, απλά προαναγγέλω πολλές εκπλήξεις που δεν είναι εκπλήξεις. Κυρίως, βέβαια, δεν δικαιολογώ την πτώση στην βαθμολογική κατάταξη λέγοντας για μιλημένα παιχνίδια. Δεν δικαιολογώ την απαίσια εμφάνισή μας. Όταν χάνεις ματς τέτοιας σημασίας, δεν είναι σοφό να κυνηγάς μάγισσες. Προφανώς κάποιες νίκες προέρχονται και από την αδιαφορία των 4- 5 ομάδων που έλεγα, σε αντίθεση με τον ζήλο αυτών που είναι με την πλάτη στον τοίχο.
Φίλτατε gelob,όπως κατάλαβες δεν διαφωνούμε σε τίποτα. Είμαι σίγουρος ότι τα πράγματα τα βλέπουμε από το ίδιο παράθυρο. Απλώς επισημαίνω την μεγαλύτερη προσπάθεια και τον ζήλο που πρέπει να επιδείξουμε όλοι , και όχι ατομικά, για να περνάμε καλά σαν παρέα , χωρίς διαφωνίες και προστριβές . όταν όμως ακούς κάποιους στο τέλος του παιχνιδιού να λένε “ΕΓΩ πάντως έπαιξα καλά», τι να τους πεις ???? Για να γίνουμε σωστή ομάδα , πρώτα βελτιώνουμε την νοοτροπία και τα άλλα έρχονται. Και για όσους το αμφισβητούν, να ξέρουν ότι στην ομάδα γίνεται πολύ μεγάλη προσπάθεια για αυτό.
morfomeno?
morfomeno?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 9 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Τρι Ιαν 13, 2009 12:30 am

den kserw ti na grapsw...kata ena periergo tropo oloi dikio exete...ftaiei h diathsia,ftaiei h doloplokia,ftaiei h kakh emfanish tiw omadas,ftaiei o prponhths,ftaine oi paiktes,ftaiei h eksedra,ftaine oi efhmerides...tha stathw se kati pou exei pei o kyr ....genarhs mhnas o thespiakos kanei 3(!!!) proponhseis thn ebdomada me dipshfio arithmo atomwn...as mhn mizeriazoume olh thn wra...logiko einai me ta asxhma apotelesmata na erxetai h gkrinia....meta to 0-5 ston ipsilanth ksafnika giname h juventus....den einai etsi re paidia...mpala paizoume kanoume to kefi mas kai auto einai olo...oi alles omades as kopsoun ton laimo tous!!!!

y.s. meta apo polla polla xronia blepoume thespiako pou paleuei me 20 paidia apo to rimokastro gia na mhn meinei sthn kathgori PAIZONTAS PODOSFAIRO ENTOS TWN AGONISTIKWN XWRWN kai mia eksedra h opoia pernaei kala se ola ta mats...
auto einai hdh epituxia...aw paizoume kai sthn E' kathgoria dwdekanhswn...den exei shmasia...

ta sevh mou...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 18 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης