Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

+18
"ΦΙΡΜΑ"
Dartanian
gelob
ο υποκοντριος
morfomeno?
thespiaka
silverakis
kalogr
PARALIAS
panagos
Selias
Admin
think pink
vasiliou
kyr
Thanos
skroutz
bill87
22 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 18 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  panagos Σαβ Ιαν 31, 2009 5:31 pm

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΕΛΛΟΠΙΑ
2-0
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
0-1
ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ
2-1
ΔΙΣΤΟΜΟ-ΕΝΩΣΗ
0-1
ΠΛΑΤΑΙΕΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
1-1
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣΩΠΙΑ
5-1
ΔΗΛΕΣΙ-ΛΕΥΚΤΡΑ
2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΔΑΦΝΗ
1-4
ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ
2-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ΔΗΛΕΣΙ...................56
ΔΑΦΝΗ....................54
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ.............48
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ.............45
ΛΕΥΚΤΡΑ ...............40
ΕΝΩΣΗ...................40
ΠΛΑΤΑΙΕΣ...............36
ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ.............35
ΙΩΝΙΚΟΣ.................34
ΠΗΓΑΣΟΣ ..............27
ΕΛΛΟΠΙΑ ...............22
ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ.............22
ΔΙΟΝΥΣΟΣ..............19
ΔΙΣΤΟΜΟ ..............18
ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ.........16
ΑΣΩΠΙΑ..................14
ΟΙΝΟΦΥΤΑ.............13
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ............4


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΕΛΛΟΠΙΑ-ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΔΙΣΤΟΜΟ
ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΠΛΑΤΑΙΕΣ
ΕΝΩΣΗ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΗΛΕΣΙ
ΑΣΩΠΙΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΛΕΥΚΤΡΑ-ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ-ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panagos στις Δευ Φεβ 02, 2009 4:28 pm, 1 φορά
panagos
panagos
Thespiakos - MOD
Thespiakos - MOD


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Ιαν 31, 2009 8:49 pm

ελα ρε θεσπιακάρα...ήρθε η ώρα σου...Κύριοι...ο ζήλος για την νίκη είναι τέτοιος όπου την παρασκευή το βράδυ 2 ποδοσφαιριστές της ομάδας όπου δεν έιχαν την δυνατότητα να παρεβρεθούν στις προγραμματισμένες προπονήσεις της ομάδας εγυμνάζονταν εις το γήπεδο Θεσπιών...το σκηνικό έλαβε χώρα λίγο πρίν πάω στο μπουζουξίδικο για δουλειά (γύρω στίς 21:00)! μπράβο Μάκη και Μπίλη!!!(και χάρη κατέπεκτασιν...).Το ωραίο όμως είναι οτι όταν επέστρεφα απο το μπουζουξίδικο πέτυχα και έναν άλλο ποδοσφιαριστή του Θεσπιακού ο οποίος μάλλον δεν επέστρεφε απο προνπόνηση διότι ήταν ντυμένος αμπιγιέ και παρφουμαρισμένος...το συγκεκριμένο σκηνικό έλαβε χώρα γύρω στίς 03:00 μμ...για ευνόητους λόγους δεν αναφέρω το όνομά του...Πρόεδρε...σήμερα όταν θα επιστρέφω απο την βραδυνή δουλειά θα κάνω μια τσάρκα απο τα βραδυνά μαγαζιά και σαν καλός ρουφιάνος θα σου πώ ότι δώ!!! έτσι για να μάθετε...!!!!

ΑΥΡΙΟ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΑΚΟΜΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ... bounce
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Κυρ Φεβ 01, 2009 2:22 pm

2 - 0....

καντάφις και αναστάσης οι σκόρερ...

γειά σας...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Κυρ Φεβ 01, 2009 10:18 pm

H ομάδα ήταν για ακόμη μια φορά συγκινητική...
Μπράβο!!!!!!!
Χάρη,Τσαλού,Κιούση,Άγγελε,Σωτότο,Μήτσο,Κυριάκο,Μάκη,Βασίλη,Πάνο,Καντάφι,Γιώργακη,Γιάννη,Αναστάση!!!!
Συνεχίζουμε ρε παληκάρια με καρδιά (που λεέι και ο Μπέκας)....Πάμε για το διπλό στα Λεύκτρα!!!!!!!! cheers cheers cheers
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Δευ Φεβ 02, 2009 1:03 pm

Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών
by Thanos on Mon Dec 15, 2008 10:20 am

Ο Δημήτρης Μητροπάνος, ο Μανώλης Λιδάκης, ο Μπάμπης Στόκας, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η Ασπασία Θεοφίλου συναντιούνται στη σκηνή του Κέντρου Αθηνών σε ένα γνήσιο λαϊκό πρόγραμμα.


Κέντρο Αθηνών
Πειραιώς 142 και Πέτρου Ράλλη
210 3454108-888

δεν είναι off topic ρε άσχετοι!!! ποιός το έβγαλε???
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  vasiliou Δευ Φεβ 02, 2009 2:28 pm

Thanos έγραψε:Μητροπάνος-Λιδάκης-Στόκας στο Κέντρο Αθηνών
by Thanos on Mon Dec 15, 2008 10:20 am

Ο Δημήτρης Μητροπάνος, ο Μανώλης Λιδάκης, ο Μπάμπης Στόκας, η Ελεωνόρα Ζουγανέλη και η Ασπασία Θεοφίλου συναντιούνται στη σκηνή του Κέντρου Αθηνών σε ένα γνήσιο λαϊκό πρόγραμμα.


Κέντρο Αθηνών
Πειραιώς 142 και Πέτρου Ράλλη
210 3454108-888

δεν είναι off topic ρε άσχετοι!!! ποιός το έβγαλε???

Egw to evgala kai tha to ksanabgalw an den mou eksigiseis to "δεν είναι off topic ρε άσχετοι!!!"
Poy kolaei auto me to protathlima?
vasiliou
vasiliou
Admin
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  panagos Δευ Φεβ 02, 2009 4:57 pm

Αγαπητε Βασιλειου ο Θανος και δεν ξερω ποιος αλλος θελουν να μου υπενθυμισουν την υποσχεση που εδωσα πριν λιγο καιρο αν καταφερουμε να κανουμε συνεχομενες νικες. Φυσικα και δεν ξεχνω, δεν πρεπει ομως κι εσεις να ξεχνατε ποιους αφορα η υποσχεση μου. Για να εξηγουμαι, το τραπεζι αφορα εκεινους που το Σαββατο δεν ξενυχτησαν. Ηταν απαραβατος ορος της υποσχεσης. Τι κριμα που εδω και μια ωρα διαβαζω εναν εναν τους ποδοσφαιριστες και δεν βρισκω κανεναν που να μην ξενυχτησε! Θα περιμενω εως αυριο στο φιλικο με τα Βαγια μηπως βρεθει κανενας για να ξερω τι τραπεζι να κλεισω!
panagos
panagos
Thespiakos - MOD
Thespiakos - MOD


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Δευ Φεβ 02, 2009 5:43 pm

καταρχάς...χαλάρωσε γιαννάκη αγόρι μου...χαβαλέ κάνουμε...αμα παρεξηγήθηκες απολογούμαι ταπεινά...

Πανάγο...κλέισε τραπέζι για ...3 άτομα...

και μην το σοβαρεύετε το πράγμα γιατί με πιάνουν τα γέλια...



αλόχα!!!!!!!!!!!!!!! cat
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Δευ Φεβ 02, 2009 7:00 pm

Μπορεί να μη φάνηκε στο γήπεδο, αλλά εγώ 12 κοιμόμουν. Πριν, βέβαια, έπινα χυμό με τον Βαζέχα (χωρίς πλάκα). Αλλά και οι δύο φύγαμε νωρίς. Άρα εγώ συγκαταλέγομαι... Πότε είπαμε ότι πάμε;...
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty χμ..........

Δημοσίευση  "ΦΙΡΜΑ" Δευ Φεβ 02, 2009 7:08 pm

μάγκες,επιτέλους......ήρθε η ώρα,έφτασε η στιγμή να γίνω μέλος της συγκεκριμμένης "κλίκας" που θα'λεγε κ μιά ψυχή...αυτά για αρχή,δεν θέλω να κουράσω στην πρώτη μου συμμετοχή...έχω όλο το χρόνο μπροστά μου να το πετύχω αυτό...
Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 X-files_16
"ΦΙΡΜΑ"


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Δευ Φεβ 02, 2009 9:09 pm

"ΦΙΡΜΑ" έγραψε:μάγκες,επιτέλους......ήρθε η ώρα,έφτασε η στιγμή να γίνω μέλος της συγκεκριμμένης "κλίκας" που θα'λεγε κ μιά ψυχή...αυτά για αρχή,δεν θέλω να κουράσω στην πρώτη μου συμμετοχή...έχω όλο το χρόνο μπροστά μου να το πετύχω αυτό...

Άντε ντε!!!!Επιτέλους.....Καλώς ήρθες στη "κλίκα" ρε φίρμα!!!!Θα γίνει χαμός........................... Very Happy Very Happy
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Τρι Φεβ 03, 2009 4:17 am

panagos έγραψε:Αγαπητε Βασιλειου ο Θανος και δεν ξερω ποιος αλλος θελουν να μου υπενθυμισουν την υποσχεση που εδωσα πριν λιγο καιρο αν καταφερουμε να κανουμε συνεχομενες νικες. Φυσικα και δεν ξεχνω, δεν πρεπει ομως κι εσεις να ξεχνατε ποιους αφορα η υποσχεση μου. Για να εξηγουμαι, το τραπεζι αφορα εκεινους που το Σαββατο δεν ξενυχτησαν. Ηταν απαραβατος ορος της υποσχεσης. Τι κριμα που εδω και μια ωρα διαβαζω εναν εναν τους ποδοσφαιριστες και δεν βρισκω κανεναν που να μην ξενυχτησε! Θα περιμενω εως αυριο στο φιλικο με τα Βαγια μηπως βρεθει κανενας για να ξερω τι τραπεζι να κλεισω!

Δηλαδή αν λέω αν νικήσουμε στα Παραπούγκια θα μας πας βόλτα στο φεγγάρι Πρόεδρε sunny sunny sunny
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  kyr Τρι Φεβ 03, 2009 4:33 am

Μπορεί να νικήσαμε αλλά είχαμε και απώλειες και εξηγούμε αμέσως ο Μαρίνης αποκόμισε μια ωραιόατη διάταση στην φτέρνα και θα δείξει αν θα είναι έτοιμος το Σαββάτο.Ο Καντάφι του έχει γυρίσει ο αστράγαλος.... θα δούμε αν είναι εντάξει.Και εγώ δύο ωραία αιματώματα στον τετρακέφαλο και στο πέμπτο μετατάρσιο αντίστοιχα αλλά μάλλον θα είμαι έτοιμος το Σαββάτο Very Happy Very Happy Very Happy Επίσης έχω σουβενίρ απο το Νο 11 δύο τάπες του στην δεξιά μου γάμπα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
kyr
kyr


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Τρι Φεβ 03, 2009 12:12 pm

Άσε ρε kyr από σουβενίρ δόξα το Θεό μας άφησαν ουκ ολίγα και στα δύο τα πόδια....
Μάκη κολλάει το τζιν πάνω στις πληγές!!!! Razz Razz Razz
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Τρι Φεβ 03, 2009 1:11 pm

Για να καταλάβεις πόσο δίπλα πέρασα από αυτό το ματς. Την απροπονησιά μου μέσα... Ούτε ένα κουσούρι δεν αποκόμισα. Μη με ματιάσω.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  bill87 Τρι Φεβ 03, 2009 2:23 pm

gelob έγραψε:Για να καταλάβεις πόσο δίπλα πέρασα από αυτό το ματς. Την απροπονησιά μου μέσα... Ούτε ένα κουσούρι δεν αποκόμισα. Μη με ματιάσω.


Δε χρειάζεται....φτου φτου σκόρδο!!!!!
bill87
bill87


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Τετ Φεβ 04, 2009 1:00 pm

Τί έγινε ρε μάγκες? απο μιά προπόνηση έλειψα και κανείς δεν φιλοτιμήθηκε να γράψει ενα review της χθεσινής προπόνησης-φιλικο? και δεν πήγα επίτηδες για να παίξουν τα παιδιά...αλλά απ'ότι έμαθα η συμμετοχή ήτο ελλιπής...βασικός ο πρόεδρος τώρα καταλαβαίνεις τί γίνεται...την επόμενη φορά θα έρθω για να τον πετάξω εκτός εντεκάδας...
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  "ΦΙΡΜΑ" Πεμ Φεβ 05, 2009 2:53 pm

Όλοι στο γήπεδο σήμερα...Υπάρχει ένα τρελό happening που αφορά την ομάδα του ΘΕΣΠΙΑΚΟΥ... Question
Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 X-files_16
"ΦΙΡΜΑ"


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Πεμ Φεβ 05, 2009 2:56 pm

"ΦΙΡΜΑ" έγραψε:Όλοι στο γήπεδο σήμερα...Υπάρχει ένα τρελό happening που αφορά την ομάδα του ΘΕΣΠΙΑΚΟΥ... Question

ΤΊ???

ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ???

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ HAPPENING....
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  "ΦΙΡΜΑ" Πεμ Φεβ 05, 2009 4:22 pm

Έλα και θα δεις....Όσο για τα πειράγματά σου τα΄χω συνηθίσει και τα γουστάρω...
Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 X-files_16
"ΦΙΡΜΑ"


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Παρ Φεβ 06, 2009 10:50 am

σάν πρώην ποδοσφαιριστής δεν με παίρνει να κάνω και κάτι διαφορετικό...αφού μπάλα δεν μπορώ να παίξω , τουλάχιστον ας παίξω με άλλους τρόπους (πείραγμα π.χ....)...

ΑΑΑ...εχτές είχες έρθει προπόνηση?? εγώ συμμετείχα κανονικά σε όλο το πρόγραμμα...και έπαιξα και μπάλα! εκτός εάν ήσουν αυτός που έτρεχε γύρω γύρω... Rolling Eyes
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  gelob Παρ Φεβ 06, 2009 2:06 pm

Μετά από 37 ημέρες χωρίς προπόνηση έπιασα μπάλα... Κύριοι, αντί να ασχολείστε με την επιστροφή του επί μήνες τραυματία ασχολείστε με έναν που έιναι 3 μέρες.
gelob
gelob


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  "ΦΙΡΜΑ" Παρ Φεβ 06, 2009 6:24 pm

Μάκη,προετοιμάσου για τα ματς με ΟΙΝΟΦΥΤΑ και ΕΛΛΟΠΙΑ...Αυτός είναι ο στόχος σου...Εκεί θα σου ζητηθεί να βάλεις...πλάτη για την ομάδα κ συ οφείλεις ν'ανταποκριθείς κ σ'αυτό το κάλεσμα της ομάδας...
Μπουζουκσή,πρέπει να χάσεις κανένα κιλό γιατί από Μάρτη- καλοκαίρι κ πως θα σε κυκλοφορίσω...Τη Δευτέρα θα σε απολαύσω live.........
Ξα,περαστικά...
Πανάγο,ούτε μιά αλητεία δεν μπορείς να κάνεις....
Κιούση,ό,τι και να σου πω είναι λίγο...οπότε θα σου πω μόνο φιλάκια στο Νικόλα....
Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 X-files_16
"ΦΙΡΜΑ"


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  Thanos Σαβ Φεβ 07, 2009 7:59 am

"ΦΙΡΜΑ" έγραψε:Μπουζουκσή,πρέπει να χάσεις κανένα κιλό γιατί από Μάρτη- καλοκαίρι κ πως θα σε κυκλοφορίσω...Τη Δευτέρα θα σε απολαύσω live.........

εγώ πάλι νομίζω οτι πρέπει να χάσω 4-5 κιλά....εσύ πώς έβγαλες το συμπέρασμα οτι δεν πρέπει να χάσω κανένα Suspect Suspect ??

λέτε σήμερα να γίνει το...μπάμ?? και αν γίνει θα πρόκειται για πραγματικό μπάμ...οχι ''δήθεν''... έλα ομαδα...πάμε και ότι βγεί!
Thanos
Thanos
Spammer
Spammer


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09 - Σελίδα 11 Empty Απ: Πρωτάθλημα Α' κατηγορίας 2008-09

Δημοσίευση  panagos Κυρ Φεβ 08, 2009 11:58 am

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1-3
ΕΛΛΟΠΙΑ-ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ
1-1
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΔΙΣΤΟΜΟ
4-0
ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΠΛΑΤΑΙΕΣ
1-2
ΕΝΩΣΗ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
1-0
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΗΛΕΣΙ
0-3
ΑΣΩΠΙΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ
0-3
ΛΕΥΚΤΡΑ-ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ
5-2
ΔΑΦΝΗ-ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ
5-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ΔΗΛΕΣΙ...................59
ΔΑΦΝΗ....................57
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ.............51
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ.............45
ΛΕΥΚΤΡΑ ...............43
ΕΝΩΣΗ...................43
ΠΛΑΤΑΙΕΣ...............39
ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ.............36
ΙΩΝΙΚΟΣ.................34
ΠΗΓΑΣΟΣ ..............30
ΕΛΛΟΠΙΑ ...............23
ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ.............22
ΔΙΟΝΥΣΟΣ..............22
ΔΙΣΤΟΜΟ ..............18
ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ.........16
ΑΣΩΠΙΑ..................14
ΟΙΝΟΦΥΤΑ.............13
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ............4


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΚΑΠΑΡΕΛΛΙ
ΔΙΣΤΟΜΟ-ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΙΕΣ-ΕΛΛΟΠΙΑ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΔΗΛΕΣΙ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΕΝΩΣΗ
ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΑΙΚΟΣ-ΑΣΩΠΙΑ
ΔΑΦΝΗ-ΛΕΥΚΤΡΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panagos στις Δευ Φεβ 09, 2009 4:50 pm, 1 φορά
panagos
panagos
Thespiakos - MOD
Thespiakos - MOD


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 18 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης